MORTAL KOMBAT X
4.3 (233)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Lava E-Tab Connect

опис:

Перша гра з серії Mortal Combat з'явилася в 1992 році на аркадних автоматах, а потім і на всіх можливих платформах тих років, так само як і наступні її частини. Це була легенда, за якою зняли кілька фільмів, серіал, мультики, музику з цієї гри знали всі, наслідували її героям і робили що завгодно, але не забували про гру. Спочатку гри виходили з періодичністю в рік-два, потім частота виходу стала падати, останні пара частин були не самими вдалими, але фанати продовжували пам'ятати, любити і вірити що нарешті з'явиться щось вартісне, і воно з'явилося, MORTAL KOMBAT X!

АЛЕ !!!!!!
Десята частина вийшла скрізь, у тому числі і на приставках нового покоління і якось опинилася на андроїд ... і ось тут почалися величезні проблеми! На тій же приставці гра вийшла відмінна, якщо не вважати тонну невідомих бійців і дірки в сюжеті, який, до речі, завжди відрізняв цей файтинг з тисячі інших, але все інше компенсує цей недолік, а ось те що вийшло на андроїд під керівництвом Warner Bros. International Enterprises - гієна вогненна !!!

Почнемо з того що графіка (зі зрозумілих причин) на андроїд значно гірше ніж на консолях або ПК, так що складно записати її в сильні сторони гри, а якщо не графіка, то що? У випадку схожих з даними, графіка завжди не так важлива, найголовніше - вибрати улюбленого бійця і швиденько надерти комусь зад ... але він сховався! А ховаються найпопулярніші бійці тут за солідним Донатом, побачивши який відпадає всяке бажання. Відчуття що перед нами якісь бандити, які залізли в мій смартфон або планшет зі словами «Гаманець або життя!».
Крім того факту що ви не отримаєте своїх улюблених бійців просто так вам доведеться змиритися з жахливими системними вимогами, дуже довгими завантаженнями, провалами по текстурам які на даному етапі ще не виправили і відсутністю мережевого режиму.

Поговоримо про жорстокість.
Важливою фішкою MORTAL KOMBAT X стали знамениті фаталити та інші варіації добивання свого поваленого опп онента. Справа в тому що до десятої частини вони стали на рідкість жорстокими, тому вразливим я на повному серйозі не рекомендую навіть трейлери дивитися, запитаєте чому? Тому що це мізки, кишки, внутрішні органи, разрубание тіл на частини, вирвані очі та інші органи, причому все це з хорошою деталізацією і в сотнях літрів крові ... загалом, підійшли з душею :)

Підсумок: з очевидних причин гра вже популярна, не дивлячись на свої недоліки, але для андроїда вона перетворилася з довгоочікуваного фурору в жахливий пилосос ваших нервів і грошей, але це моє суто особиста думка.
До речі на даний момент гра не доступна для скачування в деяких країнах, наприклад в Росії, з цієї причини можуть бути проблеми зі скачуванням кешу, але все ж - удачі;)


Реклама

завантажити MORTAL KOMBAT X 2.6.0 для Lava E-Tab Connect

Нове в цій версії
Introducing the new Black Dragon Tower with TWO difficulties, a unique set of Black Dragon Tower Equipment, and Black Dragon Kabal and Black Dragon Kano Brutalities! Battle through the Black Dragon Tower to earn Black Dragon Kano, or if you’re feeling brave, take on the Fatal Black Dragon Tower to earn a random Diamond card and Black Dragon Tremor! The new Equipment grants many powerful advantages in the Black Dragon Tower and unlocks the new Brutalities! Limited time only.
Загальна інформація
версія 2.6.0 (29132)
дата завантаження 2020-05-08 13:57
Розмір 35.09 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(233)
4.27★ 85.4%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/04/28 06:10
Інші ігри для Lava E-Tab Connect

Lava E-Tab Connect

Lava E-Tab Connect версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Qualcomm)
екран: 7.00", 800x480
Розміри: 122.60 x 194.00 x 10.00 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |