Інтернет для андроїд

13.11.2015

Серед великої кількості популярних програм для спілкування я знайшов ще одну, огляду якої на нашому сайті ще не було! Більш того, вона виявилася дуже навіть цікавою і корисною;)

05.12.2014

Другий наш прокол! Твіттера у нас теж на сайті не виявилося, що сумно, але і це ми вирішили виправити. Так що якщо раптом хтось не зв'язувався з цією пташкою - почитайте і скачайте при бажанні;)

25.06.2014

Один з найпопулярніших розважальних сайтів Рунета обзавівся новим клієнтом щоб ви могли читати забавні статті на своєму андроиде, причому навіть якщо ви оффлайн!

09.02.2014

Додаток WhatsApp Messenger не потрібно в поданні, але так чи інакше, якщо ви ще не користуєтеся цим культовим мессенджером, то я рекомендую вам терміново виправити цю ситуацію в кращу сторону! ;)

17.01.2014

Справжня галактика можливостей по спілкуванню відкриється вас з встановленням програми Galaxy - Chat & Play створеного спеціально для власників пристроїв з Андроїд ОС, які хочуть бути соціальними і товариськими, але краще робити це у віртуальному світі. Так що почніть спілкуватися і знаходити нових друзів вже сьогодні!

07.11.2013

Програма UC Browser це чудовий браузер для вашого андроїда, у бік якого вже звернулися погляди більш ніж 400 мільйонів користувачів, а це не жарт! Сталося так завдяки його швидкості, зручності у використанні і широким можливостям, що дає вам реалізувати свої плани та ідеї.

04.11.2013

Додаток Aqua Mail - поштова програма це дуже зручне рішення для всіх андроїдів версії 2.1 і вище, яке дозволить користуватися поштою швидше, зручніше і більш того, об'єднати безліч своїх поштових скриньок, що знаходяться навіть на різних доменах і, на перший погляд, нічим один з одним не пов'язаним.

14.10.2013

Додаток ВКонтакте Kate Mobile створено для товариських людей які хочуть завжди залишатися на зв'язку, більше того, воно в черговий раз підтверджує що далеко не завжди «рідні» програми виявляються найзручнішими, так що якщо ви маєте претензії до споконвічного додатком для соціальної мережі ВКонтакте, то це чудовий вихід із ситуації.

21.05.2013

Програма Viber: Free Messages Calls це аналог відомого скайпу, що дозволяє відправляти повідомлення в чат або здійснювати дзвінки, відео-повідомлення та опрацьовує нові можливості зв'язку з людьми по всьому світу, абсолютно безкоштовно і включаючи вже більше 200 мільйонів користувачів!

15.01.2013

Додаток Osmino Apps стане в нагоді абсолютно кожному власнику андроїда, воно вміє занадто багато щоб його ігнорувати. Завантаживши й установивши це додаток ви автоматично отримуєте доступ до безмежного потоку інформації в інтернеті, більше того, тепер ви можете в цьому потоці чудово орієнтуватися і знаходити те що вам потрібно саме зараз.

15.01.2013

Osmino worldboard це унікальне додаток, що об'єднує в собі такі можливості спілкування як форум, сервіс знайомств, онлайн чат, різні оголошення, стрічку новин і навіть фотографії і блоги користувачів. Програма повністю безкоштовна і не містить ніякої реклами, так що встановлюйте і вливається в світ безмежного спілкування.

19.12.2012

Програма UC Browser Mini це полегшена версія браузера UC, що відрізняється скромними потребами і високою швидкістю роботи, що робить його ідеальним рішенням для слабких пристроїв. Почніть користуватися інтернетом швидко і легко - достатньо завантажити і встановити!

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |