контакти для iBall Slide 3G 6095-Q700

11.07.2013

Програма Speed ​​Dial одна з тих які допомагають вам використовувати свій пристрій за призначенням, простіше ніж зазвичай, тому що це набір зручних віджетів для окремих контактів з вашої телефонної книги. Такі програми починають користуватися популярністю і дана - чудовий варіант і приклад для наслідування.

24.06.2013

Програма Holo Contacts Widget це чудовий віджет для вашого андроїда, що дозволяє встановити зв'язок з потрібною людиною практично миттєво. Сенс віджета в тому, що завдяки йому ви зможете винести на робочий стіл іконку кожного потрібного контакту, натиснувши на яку ви встановите з ним зв'язок.

15.01.2013

Osmino contacts це дуже зручна програма, що дозволяє всім користувачам андроїда легко і невимушено орієнтуватися серед величезної кількості контактів у своєму телефоні або планшеті. Керуйте списком своїх контактів, використовуйте швидкий і точний пошук, расшарівать списки для інших користувачів.

02.12.2012

Програма Birthdays це прекрасна нагадувач про дні народження ваших друзів, доступна на платформі андроїд. У неї включені зручні нагадування і забавні віджети, які не дозволять вам забути про найбільш значущі події і дозволять завжди бути поінформованими і підготовленими.

02.12.2011

GO Contacts - Є потужним інструментом. Це Швидкий пошук, угруповання, злиття дублікатів, безпечне резервне копіювання / відновлення.

13.10.2011

AutoRecall - Додаток дозволить автоматом і заново накопичити номер при сигналі "зайнято" або у відсутності гудка. Перепочинок між комплектами гудків номера має можливість існувати окремо. До дзвін триває до того часу, поки ви ніяк не додзвонитися або ніяк не зупините до дзвін вручную.Удобна програмка тепер стала доступна і для сімейства комунікаторів на основі Android.

02.08.2011

Tiny Call Confirm - Дуже маленьке і легке додаток, для того щоб уникнути випадкових дзвінків. Після установки не забудьте запустити додаток для того, щоб активувати його.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |