Ave! Comics
2.9 (36)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для iBall Slide 3G 6095-Q700

опис:

Ave! Comics має деякі особливості, які відрізняють його від інших комічних програм книзі та на сайті. Більше 1200 назв, доступних ... та підрахунку 60 міжнародних publishers.AveComics має декілька режимів читання: сторінка режимі (як і всі інші читачі) і анімованих режим, автоматичний режим або manual.AveComics є єдиною комічною читачеві книга, яка дозволяє обмінюватися ANIMATED превью на facebook. Не тільки обкладинки, не тільки текст ... але інтерактивні animations.AveComics є платформою. Ви купуєте один раз, ви читали в будь-якому місці, у форматі, який підходить для вашого пристрою (комп'ютера, смартфона, таблетки ...). AveComics гарантії необмежений доступ до comics.AveComics економічний: всього $ 5,99 за повний album.More: Формат AVE, що це таке Це новий формат документа, призначений для коміксів і манга?. Насолоджуйтеся унікальним досвідом прочитання кінематографічні читання, яка поєднує анімацію, переходи та автоматичного масштабування. · Магазин продажу коміксів інтегровані з оплатою в-програми · Навігація за назвою, збір, авторів, видавців та ціни · Два режими гри: анімовані читання (читання створення кінематографічний шлях в анімований комікс) і на сторінці читання. · Автоматична синхронізація з вашим AveComics рахунок: комікси придбати в Android Market можна прочитати на комп'ютері · Page режим, щоб насолодитися оригінальне оформлення · Режим сцени для легкого читання · Легкий доступ до найостанніших комічного скачати і грав · Можливість призначити ставку до коміксів і швидкий доступ до коміксу кращих за оцінками · Можливість пошуку в магазині або бібліотеці · Використання всіх мультитач жести для навігація, масштабування · Розповісти з facebook, анімації AVE всі наявні в магазині коміксів · Застосування доступна на французькій і англійській мовах

Реклама

завантажити Ave! Comics 2.4.0 для iBall Slide 3G 6095-Q700

Нове в цій версії
_ Fixed some bugs.
Загальна інформація
версія 2.4.0 (117)
дата завантаження 2016-01-26 11:02
Розмір 12.38 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-01-26 11:03:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

записувати аудіо

записувати аудіо

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(36)
2.93★ 58.51%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2012/01/19 08:13
Інші програми для iBall Slide 3G 6095-Q700

iBall Slide 3G 6095-Q700

iBall Slide 3G 6095-Q700 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: )
екран: 6.90", 600x1024
Розміри: мм

Схожі програми:
© 2011-2017 mob-core.com  |