Купонатор
4.6 (7)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для iBall Slide 3G 6095-Q700

опис:

на головному екрані відображається стрічка знижок, які знаходяться в порядку з появи на сайтах джерелах. Завжди можна переключитися на альтернативний режим перегляду, який представляє з себе карту, з зазначеними на ній місцями проведення акцій. Цей вид зручно використовувати, коли необхідно підібрати місце для походу недалеко від дома.Открив подробиці акції ви побачите всю необхідну інформацію: сайт, де знаходиться акція, вартість, опис, дата закінчення продажів і кнопка переходу на сайт, де можна зробити покупку. Все просто і завжди під рукой.Еще одна фішка, яка допомагає істотно скоротити час пошуку, зрозуміло, якщо ви шукаєте щось певне, це сортування за категоріями, наприклад, якщо я хочу знайти кафе, в якому можна перекусити зі знижкою, то бачити пропозиції з автомийками мені абсолютно ні до чого. Для цього вибираємо потрібну категорію і насолоджуємося релевантної видачею: Якщо ви чоловік, торекомендую зайти в налаштування і поставити галочку на пункті приховати пропозиції для жінок - відразу відсічуть всі пропозиції на зразок ваксинг, гінеколог і прочее.Пріложеніе націлене, в першу чергу, тим, хто хоче заощадити.

Реклама

завантажити Купонатор 2.0.1 для iBall Slide 3G 6095-Q700

Нове в цій версії
- повышение стабильности;
- исправления багов;
- теперь регистрация не обязательна;
Загальна інформація
версія 2.0.1 (35)
дата завантаження 2018-12-13 13:35
Розмір 1.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(7)
4.55★ 91%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2012/03/22 15:16
Інші програми для iBall Slide 3G 6095-Q700

iBall Slide 3G 6095-Q700

iBall Slide 3G 6095-Q700 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: )
екран: 6.90", 600x1024
Розміри: мм

Схожі програми:
© 2011-2017 mob-core.com  |