Skyfire
2.6 (29)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для iBall Slide 3G 6095-Q700

опис:

SkyFire - мобільний браузер з підтримкою потокового відео і Flash.В Skyfire, як і в Opera Mini, рендеринг веб-сторінок відбувається на проксі-сервер, що дозволяє збільшити швидкість завантаження. Серверна частина браузера використовує движок Gecko, що дозволяє Skyfire в якійсь мірі відповідати за функціоналом браузеру для ПК: технології Adobe Flash, Microsoft Silverlight і QuickTime використовуються без установки додаткових плагінів. Принцип роботи: Спочатку потрібна сторінка промальовується за допомогою движка Gecko, при цьому враховується малий розмір екранів мобільних пристроїв (збільшення розміру шрифту, стовпчики тексту підганяються по ширині екрану), потім влаштуванню надсилається повний скріншот сторінки разом з активними областями - посилання, анімовані банери і т. п. При натисканні чи наведенні курсору, наприклад, на меню, зроблене за допомогою JavaScript, сторінка повинна перемалювати, тому в сервері відбувається повторний рендеринг сайту, і в пристрій відсилається потрібний шматок сторінки. Розробники рекомендують використовувати wi-fi з'єднання, оскільки передається браузеру інформація часто має дуже великий розмір.

Реклама

завантажити Skyfire 4.1.0 для iBall Slide 3G 6095-Q700

Загальна інформація
версія 4.1.0 (24912)
дата завантаження 2011-09-24 22:17
Розмір 1.6 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.0+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-23 17:36:00
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

читати веб-закладки й історію

Дозволяє програмі читати історію URL-адрес, які відкривалися у веб-переглядачі, і всі закладки веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не може застосовуватися веб-переглядачами третіх сторін або іншими програмами з можливостями веб-перегляду.

писати у веб-закладки й історію

Дозволяє програмі змінювати історію чи закладки веб-переглядача, які зберігаються на пристрої. Програма може стирати чи змінювати дані веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не можуть застосовувати веб-переглядачі сторонніх розробників чи інші програми з функціями веб-перегляду.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

SET_PREFERRED_APPLICATIONS

SET_PREFERRED_APPLICATIONS

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(29)
2.65★ 52.9%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2011/09/25 18:25
Інші програми для iBall Slide 3G 6095-Q700

iBall Slide 3G 6095-Q700

iBall Slide 3G 6095-Q700 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: )
екран: 6.90", 600x1024
Розміри: мм

Схожі програми:
© 2011-2017 mob-core.com  |