Огляд Barnes & Noble Nook Simple Touch WiFi
0 (0)

Огляд Barnes & Noble Nook Simple Touch WiFi

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для iBall Slide 3G 6095-Q700

опис:

Апаратна частина

Перше, на що звертаєш увагу - як добре він лежить в руці - це пристрій, спроектовано, щоб його зручно тримати. Товщина Nook становить 0,47 дюйма (11,9 мм), задня панель увігнута, з поглибленням ідеально розташованим для обхвату. Розмір пристрою становить 6,5 х5 дюймів (16,5 х12, 7 см).

У пристрої немає фізичної клавіатури - тільки екран і рамка. Кнопка у вигляді букви "n" трохи нижче екрана доповнює сенсорні команди, і активує панель інструментів у нижній частині екрана. Всього на корпусі шість кнопок, крім кнопки "n" - чотири клавіші у вигляді ліній по обидві сторони екрану і кнопка живлення на задній панелі.

У Nook 2 Гб вбудованої пам'яті, а так само є роз'єм microSD, для розширення ємності аж до 32 Гб. Вдобавок з хмарним сервісом зберігання компанії - більш ніж достатньо для тривалого читання. Що стосується заявленого компанією часу роботи батареї - «до двох місяців». У будь-якому випадку ви не будете хвилюватися про заряд батареї в тривалих подорожах.

Усередині б'ється серце процесора TIOMAP 3 з частотою 800 МГц. Завантаження, перегляд PDF документів, перегортання сторінок - все працює досить швидко. На даний момент існує тільки версія WiFi, що дає певні козирі, наприклад, пристроїв Amazon з 3G можливостями.

Дисплей

Дисплей виконаний за технологією Pearl E Ink, яка вже стала стандартом в індустрії подібних пристроїв, і майже всі основні гравці - Amazon, Sony, і Кобо - всі пропонують, принаймні, один пристрій з цією технологією. Документи, які в оригіналі кольорові, пристрій не виводить з високою контрастністю і чіткістю, на відміну від чорно-білих або текстових. Швидкість гортання сторінок у нового Nook досить швидка, до того ж читачеві найчастіше необхідно повне оновлення екрану лише кожні півдесятка сторінок або близько того.Однім з основних оновлень тут є додавання інфрачервоної технології Neonode zForce, обіцяючи сенсорному інтерфейсі стерти межу між використанням електронної та звичайної книги. Інфрачервона технологія вбудована в панель пристрою, а не в сам екран, так що контрастність не страждає. zForce цілком чуйний, скролінг здійснюється легким дотиком. Розміри пристрою дозволяють оперувати при читанні тільки однією рукою, але от навігація по меню, все-таки потребують дві. Оскільки технологія заснована на інфрачервоному, вам не потрібно торкатися екрана безпосередньо пальцями - це може бути виконано за допомогою пера або рукою в рукавичці, коли на вулиці холодно.Программное забезпечення

Основним моментом використання програмного забезпечення є домашня сторінка, дістатися до якої завжди вимагає пари клацань. На сторінці відображено, на якій сторінці ви знаходитесь, ваші три останні завантаження, і список книг, які обговорюють ваші друзі. Панель інструментів у верхній частині екрана відображає батарею, час, силу сигналу WiFi, кількість нових повідомлень від друзів, а значок книги, який поверне вас на сторінку, яку ви читали в останній раз. Натиснувши на кнопку "n", спливає панель інструментів, яка також відображає бібліотеки, магазини, пошук і настройкі.Направленность пристрої дуже вузька - читання, на екрані в основному текст, ваш прогрес відображається в нижній частині. Натиснувши на посилання "Go To" в панелі інструментів ви можете потрапити на будь-яку обрану сторінку книги. Текст досить настроюється, сім розмірів, шість стилів і ще кілька опцій. Натискання «Налаштування Видавця» очистить внесені зміни.

Утримуючи палець на тексті, можна викликати опцію, де користувач може додавати нотатки, підбирати слова за допомогою вбудованого словника Merriam-Webster, а також ділитися уривками з друзями. Функція виділення тексту трохи туговато для інфрачервоного сенсорного екрану, і спроби поділитися якимось уривком з тексту можуть звести з розуму. Поділитися цитатами можна в списку ваших друзів, через Facebook або Twitter.ФотоЕто одна з небагатьох соціальних функцій, пропонованих на пристрої. Такі речі для багатьох можуть виявитися відволіканням від основного завдання читання, але Barnes Noble порівнює досвід читання книг в групі, використовуючи бездротову технологію пристрою, щоб зробити читання дійсно соціально спрямованим. Ви можете надіслати рекомендації друзям і позичати книги. Повідомлення, відправляються за допомогою екранної віртуальної клавіатури, яка, як і особливості підсвічування, не цілком оптимізована для поточного сенсорного устройства.Встроенний магазин узконаправлен, дозволяючи вам шукати книги, журнали і газети або переглянути списки Barnes Noble, засновані на минулих покупках. Купівля книжки проходить у кілька кліків. Після завантаження вона з'явиться у вашій бібліотеці і на головній сторінці.

Ви також можете перетягнути контент на пристрій з ПК, ідеально в разі PDF-файлів, але функціональність роботи з ними у Nook розчаровує. Також неприємним є той факт, що при читанні PDF кілька разів пристрій повністю зависало, що вимагало повного перезавантаження.

Висновки

Новий Nook додає більше можливостей, щоб повернутися до простого процесу читання, який відсутній в планшетах, як iPad і Nook Color. Всі нові можливості сприяють, а не відволікають від мети читання. Соціальні функції обертаються виключно навколо читання - якщо ви шукаєте місце для гри в слова з друзями, то ви шукаєте не там.Промишленность - за винятком Sony - мабуть, зупинилася на ціні для електронних книг в $ 139, і Nook в неї вписується, продаючись за ціною такий же, як Kindle, і на $ 10 більше, ніж 1 Гб Kobo. Пристрій ще має дрібні баги, сенсорна технологія залишає бажати кращого, і підвисання ставить загальну стабільність під питання. Це відмінний пристрій для простого читання, і Nook служить своєї основної функції досить добре.


Реклама

Огляд Barnes & Noble Nook Simple Touch WiFi для iBall Slide 3G 6095-Q700

2011/08/07 10:37

iBall Slide 3G 6095-Q700 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: )
екран: 6.90", 600x1024
Розміри: мм

Схожі:
© 2011-2017 mob-core.com  |