історія андроїд
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для iBall Slide 3G 6095-Q700

опис:

Android і Google

Історія почалася в жовтні 2003 року, в штаті Каліфорнія. У той час Енді Рубін, Річ Майнер, Нік Сірс і Кріс Уайт - вихідці з телекомунікаційних гігантів (Dander, Wildfire, T-Mobile, WebTV) - заснували стартап з розробки додатків для мобільних устройств.Новоіспеченной компанії дали ім'я Android.Через два роки, в липні 2005 року компанію зауважує Google і купує її за неоголошену суму. Засновники продовжують працювати в Android Inc, але вже під керуванням інтернет-гіганта. Девід Лоуі, віце-президент Google з корпоративного розвитку назвав цю покупку «найкращою угодою Google».

Розробка і випуск

На початку листопада 2007 року, компанія Google оголосила про створення власної мобільної системи з відкритим кодом під назвою Android.Одновременно з цим був заснований бізнес-альянс Open Handset Alliance, що включає в себе такі компанії як Google, HTC, Intel, Motorola, Qualcomm, Samsung , LG, T-Mobile, Nvidia, Wind River Systems та інші. Метою альянсу є розробка відкритих стандартів для мобільних пристроїв. Вже 12 числа була випущена перша версія Android SDK (m3-rc20a), а слідом Google оголосив конкурс «Android Developer Challenge» із призовим фондом 10 млн доларів США. Завдання конкурсу - створити своє улюблене мобільний додаток. Заходи проходили в 2008 році і закінчилися нагородженням 50 фіналістів великими грошовими призами (25-275 тис. дол) .23 вересня 2008 виходить Android SDK 1.0 r1, а через місяць Open Handset Alliance опублікували исходники системи Android.В реліз увійшли і операційна система, і проміжне ПО, і основні кінцеві додатки, написані на Java. Загальний обсяг вихідного коду Android склав 2,1 Гб. «Переважною ліцензією» на вихідний код Android є Apache License 2.0.Ісходний код платформи Android доступний на source.android.comНа наступний день в продаж вийшов перший смартфон працює на операційній системі Android 1.0 «Applebread »(яблучний пиріг). Система грунтувалася на ядрі Linux 2.6.25. Пристрій вироблялося компанією HTC і носило ім'я T-Mobile G1 (HTC Dream). Так само в цей день було оголошено про відкриття Android Market - онлайн магазину додатків від Google.

Проблеми компанії

Не обійшлося і без проблем. У жовтні 2010 року компанія Oracle подала до суду на Google. Юристи Oracle стверджували, що у вихідному коді Android містилися запатентовані Oracle елементи, і вимагали відшкодування збитків на суму 2,6 млрд долларов.После декількох слухань суд виніс рішення про перегляд розміру компенсації, вказавши відправну точку в 100 млн. долларов.Позже представники компанії Google звернулися в агентство Міністерства торгівлі США (USPTO), з проханням переглянути претензії софтверного гіганта.І, схоже, спроба виявилася цілком успішною: в ході повторної перевірки USPTO відхилила 17 з 21 патентних претензій. Судове засідання, яке можливе закриє це питання, заплановано на жовтень 2011 року.У цьому ж місяці Стів Джобс звинуватив Android во «фрагментації». На його думку на Android працюють занадто багато пристроїв, це є гальмом у розробці додатків під цю ОС.

Android сьогодні

На початку 2011 року була анонсована третя за рахунком версія Android - Honeycomb. Дата виходу 22 лютого. Система орієнтована на планшети. C версії 3.1 з'явилася можливість підключати периферійних USB-устройства.Бил повністю перероблений інтерфейс, він став більш підходящим для великих екранов.Но майбутнє не стоїть на місці, і ось вже 10 травня 2011 року на конференції Google I / O 2011 був оголошений виходу системи Android 4.0.Із відомих змін слід зазначити, що версія 4.0 буде підтримуватися і для планшетів, і для комунікаторів, і для інших пристроїв на базі Android.Также заявлена ​​оптимізація системи під багатоядерні системи.

Це цікаво

І під кінець статті - цікаві факти:
 • На початку 2011 року кількість додатків перевищила 200 тисяч
 • Користувачами Android в середньому є чоловіки, частіше за все молоді - 75%, 54% знаходяться у віці до 35 років; від 55 років і старше - 8%.
 • Сталося вже більше 150 млн активацій пристроїв на базі Android OS
 • Кожна версія системи названа на честь якого-небудь десерту
Р.S. спасибо habrahabr за статтю


  Реклама

  історія андроїд для iBall Slide 3G 6095-Q700

  2011/09/08 03:01

  iBall Slide 3G 6095-Q700 версія: Android 4.4 (Kitkat)
  процесор: )
  екран: 6.90", 600x1024
  Розміри: мм

  Схожі:
  © 2011-2017 mob-core.com  |