В очікуванні релізу Android Ice Cream Sandwich
0 (0)

В очікуванні релізу Android Ice Cream Sandwich

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для iBall Slide 3G 6095-Q700

опис:

Днями були опубліковані зображення смартфона Nexus S, особливістю яких стала встановлена ​​на пристрої нова версія операційної системи Android, відома під кодовою назвою Ice Cream Sandwich.
Судячи по зображеннях, в першу чергу слід відзначити істотно перероблений призначений для користувача інтерфейс, в якому чітко проглядається не тільки вплив Android 3.x Honeycomb, але і конкуруючої Apple iOS.
Так, оформлена в блакитних "голографічних" тонах, нова ОС Android Ice Cream Sandwich пропонує користувачам перемальовані область повідомлень з новим значком, який надає доступ до меню для перемикання між запущеними завданнями, доповненням якого стали стилізовані під iOS 4 папки з пріложеніямі.Также відзначається, що в додатку Камера з'явився новий режим панорамної зйомки з автоматичним «зшиванням» кадрів, істотно змінився App Launcher і поштовий клієнт Gmail, з'явився прямий доступ до систем електронних платежів NFC, а відеочати Google Talk навчилися наводити фокус камери на говорить співрозмовника.
В цілому, відмічено, що нова ОС Android Ice Cream Sandwich стане більш наочною та інформативною. З чуток, реліз платформи відбудеться вже в жовтні, що досить до речі, якраз до моменту дебюту iPhone 5 і iOS 5.

Реклама

В очікуванні релізу Android Ice Cream Sandwich для iBall Slide 3G 6095-Q700

2011/08/13 11:26

iBall Slide 3G 6095-Q700 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: )
екран: 6.90", 600x1024
Розміри: мм

Схожі:
© 2011-2017 mob-core.com  |