Проти Google готується змова
0 (0)

Проти Google готується змова

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для iBall Slide 3G 6095-Q700

опис:

Проти корпорації Google готується змова - саме до такого висновку прийшов головний юрист і віце-президент пошуковика Девід Драммонд (David Drummond). Зокрема, у своєму блозі пан Драммонд пояснює, що маніпулюючи різними патентами, ряд IT-компаній намагаються підняти вартість Android-пристроїв, тим самим, роблячи їх невигідними для виробників.
Судіть самі, у червні корпорація Google спробувала придбати патенти на той момент розорилася компанії Novell, однак, несподівано об'єдналися Microsoft і Apple, запропонували істотно більшу суму за пакет патентів розробника додатків. Аналогічна ситуація сталася і тоді, коли пошукач побажав придбати патенти Nortel.
Дивно, що завжди конкуруючі Microsoft і Apple раптом стали союзниками, що переслідують спільні цілі, а саме, як вважає Девід Драммонд, знищення платформи Android за рахунок патентних розглядів і виплат ліцензійних відрахувань.
Днями Департамент юстиції США почав розслідування справжніх причин придбання пакета патентів Nortel. У разі, якщо буде доведено факт використання патентів для боротьби з Google, угода може бути анульована.

Реклама

Проти Google готується змова для iBall Slide 3G 6095-Q700

2011/08/06 14:53

iBall Slide 3G 6095-Q700 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: )
екран: 6.90", 600x1024
Розміри: мм

Схожі:
© 2011-2017 mob-core.com  |