Dead Space
3.8 (230)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для iBall Slide 3G 6095-Q700

опис:

Dead Space - Космічна історія, створена Electronic Arts. Мобільна версія являестя сполучною ланкою комп'ютерних версій Dead Space і Dead Space 2. Гравець управляє головним персонажем гри, Айзеком Кларком, від третьої особи. На відміну від багатьох шутерів, гравець не може робити звичайні стрибки і як-небудь злазити з обривів або уступів; частково це можливо в місцях з невагомістю.
На спині скафандра Айзека присутні індикатори здоров'я, заряду стазиса і, в приміщеннях без повітря, кількості залишився кисню. Ці індикатори є частиною Ікса, внутрішнього ШІ скафандра. Стазис дозволяє на деякий час сповільнити рухомі об'єкти, наприклад, некроморфів або швидко обертається вентилятор. Крім того, Айзек озброєний кинезис-модулем, що дозволяє притягувати і кидати з силою від себе різні предмети.
У рукопашному бою гравець може використовувати удари рукою і ногою: удар ногою є сильним топом по підлозі, рукою ж гравець махає горизонтально по колу поперед себе. У грі присутня різну зброю, частина якого є інструментами для гірників. Приціл і індикатор поточної кількості патронів у зброї в звичайному стані відсутня, але вони активуються після переходу в режим прицілювання, в якому камера «стрибає» за плече персонажа.
У грі є зони з відсутньою гравітацією і в розгерметизованих відсіках корабля (у вакуумі як відомо звукові хвилі не поширюються і навколишні звуки в цих моментах відсутні, за винятком глухих ударів по скафандра). Також тут практично немає заставок - все кат-сцени інтерактивні. Крім цього присутні верстаки і «магазини», в яких можна покращувати, закуповувати і продавати спорядження. Також спорядження є в деяких ящиках і воно випадає з повержених противників.
Музичний супровід гри може змінюватися в залежності від обставин, наприклад, при вигляді противника або в небезпечних місцях.
Кеш розпаковуємо за адресою:
/ Sdcard

Реклама

Dead Space для iBall Slide 3G 6095-Q700

Рейтинг:

(230)
3.85★ 76.92%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2011/08/21 13:53
Інші ігри для iBall Slide 3G 6095-Q700

iBall Slide 3G 6095-Q700

iBall Slide 3G 6095-Q700 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: )
екран: 6.90", 600x1024
Розміри: мм

Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |