Pudding Monsters
3.3 (14)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для HTC Sensation XL x315e

опис:

Варто сказати що розробник цієї гри - знаменита компанія ZeptoLab, якщо ж ви не знаєте хто це, то їх візитна картка - гра Cut the Rope просто веселого і вічно голодного монстрика Ам-няма. Ігри було випущено вже 2 частини і обидві користувалися шаленою популярністю як на андроиде так і на iOS, так що від цієї гри варто ожити чогось подібного. За попереднім голосуванню гра відмінна, так що побажаємо побільше закачувань і встановимо її теж!
У цей грі вам знову доведеться боротися за справедливість на незвичній стороні - за монстрів! Але, мабуть це дуже добрі монстри, у них є багато друзів і друзям потрібна допомога! Ваш головний ворог - ненаситний холодильник який поглинають будь-яку їжу яку тільки бачить, але ви занадто малі щоб перемогти його, але є один вихід ... Що може зробити маленький монстр проти величезного холодильника? Вирости до неймовірних розмірів і тоді у цього білого ненажери не буде ні шансу! Вас чекає багато різновидів монстрів яких вам потрібно буде «склеювати», саме так вони і будуть рости, так само кожен вид має своїми особливостями які потрібно грамотно використовувати в ситуації, що склалася.


Особливості гри Pudding Monsters:

  • в грі вже є 125 рівнів, але розробники готують ще, так що це надовго!
  • дуже цікава механіка гри, такого ви ще не зустрічали
  • як звичайно вкрай харизматичні і цікаві герої
  • вас чекає багато веселощів і пізнавальної діяльності
  • гра підійде будь-яким вікам

Реклама

завантажити Pudding Monsters 1.3.3 для HTC Sensation XL x315e

Нове в цій версії
Brushed Puddings’ teeth - hygiene is important!
Загальна інформація
версія 1.3.3 (1051926)
дата завантаження 2017-03-16 11:29
Розмір 40.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM6 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

надсилати закріплені широкомовні повідомлення

Дозволяє програмі розсилати масові повідомлення, які залишаються після розсилки. Надмірне використання може сповільнювати чи дестабілізувати роботу пристрою через додаткове споживання пам’яті.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки ZeptoLab на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(14)
3.28★ 65.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/05/03 10:20
Інші ігри для HTC Sensation XL x315e

HTC Sensation XL x315e

HTC Sensation XL x315e версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM 8255, 1500 Mhz)
екран: 4.70", 800x480
Розміри: 70.7x132.5x9.9 мм

Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |