Pirates of Everseas
3.8 (36)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для HTC Sensation XL x315e

опис:

Тепер ви капітан і це пригода чекає саме вас і вашу відважну команду! Тільки у ваших руках створити справжню піратську імперію, велику і сильну! Щоб створити імперію вам буде потрібно багато чого, наприклад побудувати місто і виробляти в ньому все необхідне, у тому числі і продовольство, пірати теж хочуть їсти ;) Само собою необхідно налагодити виробництво кораблів, який же ви будете пірат без своєї армади? Коли все готово - можна відправитися у відкрите море і завойовувати нові території, острови і битися з ворогами, яких там буде величезна кількість! Гра реалізована як стратегія, так що всім кому не чужа свобода відкритого моря і тих кого приваблюють стратегічні основи - чекаємо!

У грі Pirates of Everseas вам належить займатися багатьом, наприклад:

  • побудувати своє місто


щоб побудувати місто мало зводити споруди, потрібно навчитися дуже розумно управляти наявними ресурсами, добувати трофеї і постійно розширювати зону свого впливу

  • сколотити потужний флот


кораблі не тільки потрібно побудувати а й укомплектувати, ви зможете озброювати кожен корабель так як вам цього захочеться або як ви його бачите, так само ви зможете покращувати деякі параметри, роблячи кораблі унікальними у своєму роді

  • потрібно здобувати ресурси


піратам складно вижити без грабежів, тому що тільки на ворожих кораблях ви зможете роздобути золото, зброю та інші товари які можуть стати в нагоді для подальшої торгівлі

  • не забувайте про політику


вам належить не тільки нападати і грабувати, подумайте і про зовнішню політику вашої імперії, укладіть союз з іншим гравцем і об'єднайте наявні ресурси, це дозволить вам стати в два рази сильніше! З гордістю піднімайте прапор з веселим Роджером і нехай оточуючі бояться вас як вогню!


Реклама

завантажити Pirates of Everseas 3.2.8 для HTC Sensation XL x315e

Нове в цій версії
Bug fixes and other improvements to game performance
Загальна інформація
версія 3.2.8 (1000169)
дата завантаження 2019-02-01 16:06
Розмір 41.94 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(36)
3.8★ 75.94%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/03/22 11:57
Інші ігри для HTC Sensation XL x315e

HTC Sensation XL x315e

HTC Sensation XL x315e версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM 8255, 1500 Mhz)
екран: 4.70", 800x480
Розміри: 70.7x132.5x9.9 мм

Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |