Diableros: Zombie RPG Shooter
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра Diableros: Zombie RPG Shooter - це цікавий шутер, в якому потрібно бігати по кладовищу і іншим темним місцям, розстрілювати йде назустріч нечисть.

Звичайний мирний громадянин став ізгоєм через звичку шумно хропіти. За легендою навколишні настільки сильно обурювалися, що бідний чоловік вирішив тимчасово переїхати в котедж поруч із цвинтарем. Що сталося далі точно невідомо, хропіння або щось інше змусило зомбі і монстрів влаштувати повстання. З живих людей поруч нікого немає, герою доведеться самостійно відстрілюватися, планомірно знищувати ворогів на ділянках локацій, розділених рівнями.

Персонажу дається зброя і певний набір здібностей. Якщо якісно виконувати місії по зачистці територій, можна отримати доступ до поліпшень, розширення збройового арсеналу і додаткові навички. Деякі вміння збільшують масштаб поразки супротивників, а таланти дають постійне перевагу по певних чинників.

Ходячі мерці лізуть звідусіль, часто з'являються на могилах і починають рух прямо на стрільця. Через великої кількості антагоністів можна концентруватися на одному напрямку для стрільби або обмежуватися рухом в конкретну сторону. За локаціях доводиться бігти, рятуючись від повсталих істот. За кожного вбитого нараховуються бонуси, застосування красивих комбінацій навичок також вітається.

Відмінні риси гри Diableros: Zombie RPG Shooter:

  • боротьба з монстрами і ходячими мерцями;
  • апгрейди для зброї;
  • комбінування здібностей;
  • розблокування талантів;
  • захоплюючі битви в різних світах.

Простий сюжет і чіткість місії приваблюють любителів стрілянини по монстрам. Огляд зверху дозволяє гравцеві вести підопічного так, щоб він був на безпечній відстані від ворожих особин. Локації виконані в темних тонах, але мультиплікаційне оформлення додає розважальну складову, виключає надмірний переляк від прогулянки по кладовищу. Фоновий звук містить типові хрипи нечисті, але вогнепальна зброя заглушає їх. Не дайте зомбованим мутантів реалізувати похмурі ідеї, заради яких вони почали повстання!


Реклама

завантажити Diableros: Zombie RPG Shooter 0.5.4 для Gigabyte GSmart G1317D

Нове в цій версії
Bug fixes
Switch for HQ graphics
Level balance changes
Загальна інформація
версія 0.5.4 (2504)
дата завантаження 2020-02-25 17:38
Розмір 34.92 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки pwn.rs на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/26 12:37
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |