Real Rally
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра Real Rally - це гоночний симулятор, в якому має бути мчати на швидкість по складних трасах, дріфтовать і мінімізувати пошкодження кращих болідів.

Пілот ретельно готується до ралі і налаштовує свого залізного коня під особливості кожної траси. Ідеальні для асфальтованої дороги характеристики можуть бути неприйнятними при виїзді на грязьове покриття, пісок або гравій. Тип покриття безпосередньо впливає на поведінку швидкісного автомобіля. Від якості підготовки залежить частота і масштабність ушкоджень, помітних в реальному часі. Обережність і усвідомлення можливостей машини в конкретних умовах принципово важливі для досягнення фінішної точки.

Попереднього вивчення маршруту не передбачено, карта на екрані відсутній. Важливо прислухатися до голосу за кадром, хто говорить про майбутні поворотах і складних ділянках. Поради допомагають орієнтуватися в ситуації, своєчасно міняти темп руху, запобігати виліт з траси і інші форс-мажори. У проект доданий рідкісний для ралі дрифт, але користуватися ним можна тільки з глибоким розумінням сильних і слабких сторін кожного залізного коня. Покращення значно розширюють спектр можливих маневрів, але не роблять гонщика всемогутнім. Фізика процесу продумана до дрібниць, будь-які трюки можуть мати неприємні наслідки при халатного ставлення до боліду.

Відмінні риси гри Real Rally:

  • десятки гоночних автомобілів;
  • різні види поверхонь трас;
  • підказки закадрового штурмана;
  • продумана система апгрейдів;
  • відчутні пошкодження.

Розробник відмінно поєднав деталізоване графічне оформлення і якісні анімаційні ефекти. Споглядання симпатичних локацій знімає зайву напругу. Великий вибір автомобілів і гнучке регулювання характеристик дозволяють створити пілотові найкращі з можливих машин. Багато моделей спочатку недоступні, їх можна розблокувати після отримання досвіду і досягнень. Під час заїздів в верхніх кутах екрана відображаються показник таймера і поточна швидкість. Комфортне керування дає можливість повністю контролювати те, що відбувається. Стати лідером на всіх доступних дорогах!


Реклама

завантажити Real Rally 0.4.3 для Gigabyte GSmart G1317D

Нове в цій версії
Free driving mode added
Handbrake added and brake enhanced
Car physics fixed
Some bugs and UI fixed
Загальна інформація
версія 0.4.3 (23)
дата завантаження 2020-05-22 08:05
Розмір 36.34 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

Усі додатки GRAYPOW на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
1.75★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/25 10:41
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |