ID Please - Club Simulation
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра ID Please - Club Simulation - це симпатичний симулятор, в якому потрібно пропускати людей в клуб після перевірки людини на відповідність правилам за зовнішніми параметрами і документам.

Згідно з легендою, керівництво нічного клубу прийняло рішення про посилення правил входу. Тільки тверезі, охайні і адекватні люди повинні мати право потрапити всередину будівлі. Гравець управляє суворим охоронцем, що стоять перед входом в розважальний заклад. Чоловік уважно вивчає документи кожного героя, аналізує їх з урахуванням вікових обмежень поточної вечірки. Також до уваги береться відповідність дрес-коду, тверезість, адекватність, відсутність агресії.

Рівень увазі пропуск на одну вечірку і попереднє вивчення списку параметрів, за якими ведеться перевірка. Спраглі свята і веселощів регулярно намагаються обдурити охоронця, таких персонажів видно здалеку. Люди в натовпі можуть демонструвати характер, періодично доводиться спостерігати рукопашний бій. Сек'юріті повинен роз'єднати забіяк і мінімізувати число персон, які скористаються зайнятістю фейс-контролю, прослизнуть в зал для відпочинку. Робоча зміна завершується отриманням грошової премії, сума вираховується за якістю виконання завдань. Хабарі можуть стати додатковим джерелом доходу, але вони негативно впливають на репутацію.

Відмінні риси гри ID Please - Club Simulation:

  • фейс-контроль на вході в елітний заклад;
  • перевірка посвідчення особи кожного персонажа;
  • чіткий перелік факторів для відмови;
  • усунення бійок;
  • розпізнавання п'яниць і обманщиків.

Зовнішні характеристики підопічного можна змінити, так щоб у потенційних клієнтів рідше виникало бажання ввести в оману перевіряючий персонал. Елементарне управління дозволяє розслабитися і відволіктися від суєти. Покаранням може бути тільки зменшення заробітку, штрафів не передбачено. Рух пальцем вправо означає підтвердження пропуску гостя, вліво - відмова у відвідуванні заходу. Кожне рішення супроводжується емоційною фразою, по ній легко оцінити коректність дій. Кращий нічний клуб міста в очікуванні професійного і принципового представника фейс-контроль!


Реклама

завантажити ID Please - Club Simulation 1.5.26 для Gigabyte GSmart G1317D

Нове в цій версії
Bug Fixes and New Levels!
Загальна інформація
версія 1.5.26 (68)
дата завантаження 2020-05-22 08:05
Розмір 58.01 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

LOCAL_MAC_ADDRESS

LOCAL_MAC_ADDRESS

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

BILLING

BILLING

SET_ALARM

SET_ALARM

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Lion Studios на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/24 10:48
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |