Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action
0 (0)

Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action - це оригінальний екшен, в якому належить боротися з знахабнілими босами і запобігати захоплення територій.

Ворожі особистості заполонили простір і тільки підопічні гравця можуть вступити з ними в сутичку. Мета вражає своїми масштабами: потрібно очистити всі майданчики від антагоністів і повернути місто до мирного існування. Численні квести мають на увазі рух по похмурим покинутим локаціях і постійний файтинг з агресивними антагоністами. Варто підготуватися до дій у відповідь ударів і до того, що в зоні боротьби буде відразу кілька шкідників. Помічниками виступатимуть вихованці, якщо вийде їх розблокувати і приручити.

Знищення кожного ворога приносить якісь бонуси в скарбничку. Послідовні успішні удари формують комбо, збільшують поточний заробіток. У міру розвитку ситуації у воїна з'являються ресурси для апгрейдів, отримання нових умінь або їх комбінацій. Після розблокування кількох персонажів можна вибирати, хто саме буде брати участь в бою. Сюжетна лінія досить примітивна, але проглядаються певні зачіпки. Між рівнями може проходити кілька віртуальних років, ситуація в ігровому світі погіршується, квести стають складніше, а опоненти сильніше.

Відмінні риси гри Brawl Quest:

  • битви з багатьма видами супротивників;
  • розблокування вихованців-помічників;
  • широкий набір бойових прийомів;
  • заробіток грошей;
  • апгрейди і нагороди.

У двомірному графічному оформленні користувач спостерігає ситуацію збоку і веде свого підопічного вперед. При зустрічі з противниками, пріоритетом стає вміння комбінувати удари і ефективно застосовувати доступні здатності. Переможені вороги зникають, залишаючи після себе тільки монети. Цінні нагороди варто підбирати і без зволікання рухатися далі. Яскраві підказки мінімізують період бездіяльності і змушують постійно ініціювати нові бійки. На локаціях явно помітно спустошення і відсутність простих людей. Є лише недруги і той, хто з ними бореться. Покладіть ворогів на лопатки в кожному квесті!


Реклама

завантажити Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action 4.6.26 для Gigabyte GSmart G1317D

Нове в цій версії
New Exclusive Character Event [School Rumble]!
Загальна інформація
версія 4.6.26 (82)
дата завантаження 2020-05-04 15:36
Розмір 89.49 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/15 12:57
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |