Candy Genies
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра Candy Genies - це барвиста казуалки, в якій потрібно працювати в кондитерській, збирати цукерки по три в ряду і домагатися солодких вибухів за допомогою бустерів.

Користувач управляє магазином і пригощає всіх бажаючих кращими ласощами. Основний контингент клієнтів - тварини з різних мультиплікаційних фільмів і серіалів. Герої приходять по одному або компаніями і оголошують своє замовлення за прилавком. На екрані це зображується як думки відвідувача. Біля кожної думки є числовий показник. Відштовхуючись від числа, гравець вирішує головоломку і переміщує фігурки у формі цукерок так, щоб зібрати три і більше в вертикальної або горизонтальної лінії. При вдалих ходах солодощі на картатій дошці вибухають, на їх місці з'являються нові, а запит клієнта планомірно зменшується.

Верхню зону екрану займає зображення гостей, які перебувають на різних локаціях. У одних за спиною міські хмарочоси, інші відпочивають на морі, треті - виїхали на природу недалеко від будинку. Три чверті екрана займає картата дошка з ігровими завданнями. Зверху фіксується обмеження доступних ходів.

Розробник пропонує покупку додаткових рухів за реальні гроші, але в більшості випадків для розв'язки конкретного завдання потрібно значно менше дій, ніж передбачено в безкоштовній версії. Коли клієнти отримують бажаний обсяг цукерок, залишок ходів автоматично витрачається по найбільш ефективному алгоритму. Далі рівень завершується, користувачеві нараховується певна кількість очок.

Відмінні риси гри Candy Genies:

  • головоломки зі складанням цукерок в одну лінію;
  • зростання потужності солодощів;
  • круті комбінації і підсилення;
  • герої з улюблених мультфільмів;
  • кондитерський бізнес.

Між рівнями можна побачити схематичне просування по карті. Крім бустерів і бонусів в геймплеї виникають додаткові умови, як вибух елементів в конкретних клітинах або формування комбінацій з попередньо призначеними параметрами. Гра насичена яскравими фарбами, але шлейф одноманітності цілей іноді навіває нудьгу. Милі персонажі і приємна закадровий мелодія трохи рятують ситуацію. Спробуйте себе у вирішенні головоломок з мультяшним сюжетним оформленням!


Реклама

завантажити Candy Genies 1.2.1 для Gigabyte GSmart G1317D

Нове в цій версії
Candy Genies has been updated- Shirley has brought a lot of gifts!

- 20 new levels are waiting for you to challenge!
- Free coins coming!
- Daily rewards open, Play every day to get more props!

We will put on 20 more adventural levels each month,  join in the game!
Загальна інформація
версія 1.2.1 (1008)
дата завантаження 2020-05-22 07:59
Розмір 34.33 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.7★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/10 09:47
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |