Trojan War
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра Trojan War - це історична стратегія, в якій потрібно вести греків до легендарної Трої, воювати, руйнувати вежі антагоністів, будувати хитрі плани для звільнення Олени.

Користувач управляє декількома персонажами. Основне завдання - розгром будівель ворога на протилежному боці майданчика. Періодично доводиться відволікатися від чужих веж і концентруватися на захисті своїх, противник прагне прорватися до бази гравця і постійно намагається зрушити пріоритети війська. На стартових боях до найму доступні тільки озброєні мечами хлопців та здобувачів м'яса. Для утримання бійців знадобляться ресурси, добувачі м'яса відповідають за їх поповнення і займаються справою навіть в розпал кривавої бійки.

Після накопичення ігрових засобів у загін можна взяти лучників, метальників списа, велетні в потужних обладунках і інші сильні герої. Юніти не можуть змінювати кваліфікацію, але кожен вміє тренуватися, розвивати здібності. З апгрейдами шкоди супротивника стає більше, а витрата енергії зменшується. За допомогою якісного спорядження також можна підвищити потужність воїнів. Особливі комплекти артефактів - додаткова можливість стати сильнішими. Якщо фізичних сил не вистачає, скористайтеся заклинаннями з чарівної книги.

Відмінні риси гри Trojan War:

  • ведення грецького війська до Троє;
  • жорстокі бої з троянцями;
  • тренування різних юнітів;
  • розподіл продовольчих запасів;
  • використання заклинань з книги про чарівність.

Розробник переглянув стандартний підхід до жанру захисту веж і оформив проект в історичній стилістиці, додав оригінальності сюжетної. Завдяки розподілу праці стало можливим одночасне виконання декількох завдань, через що геймплей стає ще цікавіше. Стародавній світ досить схематичний, добувачі нескінченне число разів беруть величезні шматки м'яса з-під убитих оленів, заздалегідь розкладених на майданчику. Під час нападу чужинців м'ясникам необхідно заручитися підтримкою соратників, що володіють зброєю. Знищуйте ворожі будови і приведіть свій загін до історично важливою перемоги!


Реклама

завантажити Trojan War 2.0.0 для Gigabyte GSmart G1317D

Нове в цій версії
- 27 more new stage
- 15 new character, 2 new stories
- Update Sound Effect
- 7 Day reward
- x2 First purchase reward
- Fix bugs, balance, optimal features
Загальна інформація
версія 2.0.0 (200)
дата завантаження 2020-05-31 11:03
Розмір 113.34 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки MegaAdsGames на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/02/01 09:57
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |