Public Transport Simulator - Coach
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра Public Transport Simulator - Coach - це захоплюючий симулятор, в якому потрібно перевозити пасажирів у великих автобусах, допомагати людям дістатися до бажаного населеного пункту.

Користувач бере на себе місію забезпечення комфортної поїздки для великої кількості людей. Подорожі можуть бути пов'язані з робочими обов'язками, з бажанням відпочити, зустрітися з кимось, виконати певні справи. При будь-якої мети зміни місцезнаходження клієнти хочуть безпечно доїхати від одного міста до іншого. За якісну роботу підопічному гравця платять хороші гроші, їх можна витрачати на апгрейд транспорту та придбання нового. А ще частина коштів йде на заправку, поповнення пального в баку.

Люди очікують транспорту на зупинці, необхідно під'їхати на чітко позначену точку, відкрити двері і почекати заповнення транспорту. Час на очікування чітко обмежена, відхилятися від графіка не варто, всі бажаючі встигають увійти і хочуть своєчасно приїхати в кінцевий пункт маршруту. Після закриття дверей можна їхати. Карта відсутня, але широкі жовті покажчики допомагають безпомилково рухатися по потрібному шляху. Зайві повороти загороджені яскравими смугами, ймовірність збитися з маршруту наближається до нуля. У інших водіїв можуть бути інші плани, вони вільно проїжджають крізь жовті перепони, які лише візуально окреслюють напрямок для водія.

Відмінні риси гри Public Transport Simulator - Coach:

  • заробіток коштів на перевезення пасажирів;
  • поїздки на далекі відстані між містами;
  • вибір точки огляду того, що відбувається;
  • модернізація транспортного засобу;
  • покупка нових автобусів.

Користувач самостійно вибирає ракурс камери і може змінювати його в будь-який момент поїздки. Якщо зручніше від першої особи - дивіться на те, що відбувається очима водія. Також можна оглянути будь-яку сторону автобуса, оцінити вид зверху. У моменти запланованих і вимушених зупинок зручно оцінювати те, що відбувається з різних сторін. Графіка непогана, але хотілося б більше деталізації. Пасажири поводяться тихо, відволікатися на них не доведеться. А ось правила дорожнього руху дотримуються не всі. Водіння громадського транспорту має на увазі значну відповідальність, виправдайте очікування клієнтів!


Реклама

завантажити Public Transport Simulator - Coach 1.1 для Gigabyte GSmart G1317D

Нове в цій версії
Added new buses!
Added cargo boxes
Added bus & truck to AI vehicles
Added new achievements
Adjusted bus upgrade prices
Fixed loading screen changing actual bus colors
Fixed luggage doors not visible in mirrors
Загальна інформація
версія 1.1 (43)
дата завантаження 2020-03-06 20:23
Розмір 32.17 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки SkisoSoft на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/24 09:48
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |