ALB
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра ALB - це незвичайна головоломка, в якій спадкоємиця короля намагається керувати державою, вирішує завдання строго по главам, вибирає стилістику правління.

Дівчинці потрібно буде визначитися з форматом подальшому житті і прийняти багато доленосних рішень. Для знаходження розв'язки головоломок потрібно рухатися по майданчику, розділеною на клітини. Один рух пальцем змушує переміститися підопічну гравця на одну клітку в певному напрямку. При переміщенні важливо очищати дорогу від перешкод, запускати механізми для будівництва мостів через прірву, боротися з противниками або використовувати їх для своєї користі. Кожен вирішене етап додає інформацію в особливу книгу, розділену на голови.

Великі блоки належить штовхати на кнопки, щоб активувати додаткові плитки. Вони стануть своєрідними перекладинами, допоможуть подолати порожній простір і дістатися з однієї точки в іншу. Коли принцип взаємодії з блоками стане звичним, на території з'являться ворожі персонажі. Ці особи не люблять тих, хто сміє йти прямо на них. Підхід збоку дає можливість зіштовхнути чужака зі стійкою поверхні, він полетить кудись вниз. Іноді антагоністи рухаються по чіткому алгоритму. Таких рекомендується штовхнути в потрібному напрямку, тоді своїм рухом вони мимоволі допоможуть дівчинці очистити шлях, додати елемент моста або перемістити плитку конкретним способом.

Відмінні риси гри ALB:

  • головоломки з поділом на глави;
  • спілкування з цікавими героями;
  • відстеження перетворення принцеси;
  • можливість правління або усамітнення;
  • залежність розкриття сюжету від рішень героїні.

Пізніше плитки можуть зрадницьки тріщати під ногами, бути нестійкими. Складність завдань поступово збільшується, не даючи гравцеві розслабитися. Логічні завдання в тривимірній графіці змушують тренувати мислення, концентруватися на цілях і прораховувати кроки вперед. Зміна зовнішності і характеру героїні, вплив дій на життя цілого королівства накладають відповідальність на користувача. Історія з розгалуженнями, зустрічі з різноманітними персонажами дозволяють ще більше захопитися геймплеєм. Допоможіть принцесі вибрати вірні повороти на шляху!


Реклама

завантажити ALB 1.50 для Gigabyte GSmart G1317D

Нове в цій версії
5-1. Bug fixed
Загальна інформація
версія 1.50 (15)
дата завантаження 2020-01-25 02:53
Розмір 81.7 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки Sum Inc. на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/14 12:15
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |