Kung Fu Attack 3 - Fantasy Fighting King
0 (0)

Kung Fu Attack 3 - Fantasy Fighting King

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра Kung Fu Attack 3 - Fantasy Fighting King - це бойовий екшен, в якому бокс, кунг-фу та інші види бійки поєднуються для ефективного відображення множинних ворожих атак.

Сміливому воїнові довелося битися з великою кількістю антагоністів, нападників на його рідне село. Чоловік добре володів кількома видами бойових мистецтв, використовував багато прийомів, але супротивників було занадто багато. Дружина наклала на себе руки, коли дізналася про загибель чоловіка. Син вирішив помститися тим, хто посмів убити його батьків, дванадцять років тренувався з найкращим майстром і після ретельної підготовки почав діяти. Групи з декількох бійців вже готові протистояти новачкові, за ними йдуть жорстокі боси.

Гравець спочатку допомагає батькові боротися максимально довго, потім керує молодим хлопцем в процесі тренувань. Далі персонажа чекають зустрічі з агресивними бійцями. Юному героєві дається підмога у вигляді інших людей з непоганими навичками рукопашного бою. Помічники менш активні, ніж підопічний гравця, але в екстрених моменти їх сила дуже цінна. При об'єднанні вмінь карате, кунг-фу і боксу людина може володіти неймовірною силою, її потрібно грамотно застосовувати з урахуванням мінливої ​​ситуації. Чарівні сили і заклинання доповнюють трюки і комбо для більш впевненої поведінки героя.

Відмінні риси гри Kung Fu Attack 3:

  • комбінування ударів;
  • рукопашний бій, трюки, комбо;
  • одночасне протистояння з кількома антагоністами;
  • потужні боси;
  • магічні навички, заклинання.

У двомірному графічному оформленні користувач бачить те, що відбувається збоку. Персонаж рухається вперед і бореться з противниками, що виникають з усіх боків. За допомогою джойстика можна управляти бійцем, вибирати певні удари, робити трюки. Низка ефективних маневрів трансформується в комбо, дає додаткові сили. Текстові діалоги з наставниками, опонентами і іншими важливими особами дозволяють глибше вникнути в сюжетні перипетії. Якісний звуковий супровід підсилює напружену атмосферу. Допоможіть підопічному гідно помститися кривдникам його батьків!


Реклама

завантажити Kung Fu Attack 3 - Fantasy Fighting King 1.3.2.106 для Gigabyte GSmart G1317D

Нове в цій версії
Fixed bug what is hero cannot move, such as chapter 2 section 4 and more levels.
Загальна інформація
версія 1.3.2.106 (33)
дата завантаження 2020-06-03 11:13
Розмір 60.47 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

контролювати світловий сигнал

Дозволяє програмі контролювати світловий сигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Hs Soft на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/14 10:11
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |