Bubble Pop - Bubble Breaker Game
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра Bubble Pop - Bubble Breaker Game - це морська головоломка, в якій потрібно стріляти по бульбашках і рятувати дитинчат риб, заблокованих в сферичних пастках.

Русалка пропонує гравцеві почати захоплюючу пригоду і зайнятися звільненням маленьких риб. Верхня частина екрана відображає кулі, які доведеться вразити. Іноді відображається тільки нижня зона складної будови з бульбашок, решта стане видимим після знищення першого шару. Серед круглих різнокольорових фігур видно заручники, їх звільнення - основна мета. Кількість пострілів строго обмежена, для кожного прицілу на вибір дається пару сфер ідентичних тим, за якими має бути вдарити.

Траєкторію польоту ударного елементу можна ретельно прораховувати. Екран є своєрідною рамкою локації, його стінки служать відображає фактором, тому бити дозволяється не тільки по нижній лінії. Після вибору кулі слід вдарити по таким же цілям, тоді станеться ефект руйнування однотипних бульбашок і можливо сусідніх, якщо вдасться зробити комбо. Заточені персонажі звільняться і зможуть зменшити лічильник заручників на спеціальній панелі. Якщо стріляє елемент вдариться тільки про чужорідні фігури, він просто стане додатковим фрагментом кольоровий багатошарові структури сфер.

Відмінні риси гри Bubble Pop:

  • стрілянина по різноколірних куль;
  • звільнення сумних риб;
  • набір балів і зірок;
  • русалка-помічниця;
  • пригода в морських глибинах.

Успішні постріли приносять десятки очок і захоплення русалки, постійно стежить за діями гравця. На стартових етапах прицілюватися легко, але пізніше прорахунок лінії польоту кулі займає більше часу. Благо передбачувана траєкторія промальовується яскравим кольором як підказка. Проста історія, яскраве графічне оформлення і інтуїтивне управління гарантують веселе проведення часу. Місія з порятунку дрібних персонажів робить процес більш важливим. Отримані бали і зірки мотивують рухатися далі і тестувати більш складні головоломки, їх розробник створив кілька сотень. Спробуйте вирішити кожну задачу без промахів!


Реклама

завантажити Bubble Pop - Bubble Breaker Game 1.18 для Gigabyte GSmart G1317D

Нове в цій версії
Happy Easter Day! We've added Easter offers and big sale!
There are also some interesting animal activities! Try it!
Загальна інформація
версія 1.18 (18)
дата завантаження 2020-04-14 10:11
Розмір 33.62 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки vfungame на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/11 09:51
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |