Bread Run
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра Bread Run - це мультяшний ранер, в якому хліб-перукар бігає за шкідливим картопляним чіпсів, збирає інструменти і робить прикольні зачіски різноманітної випічки.

За сюжетної лінії талановитий шматок хліба вирішив стати іменитим перукарем, облаштував спеціальний заклад. Потім він отримав постійних клієнтів, регулярно заходять для поновлення або кардинальної зміни зачіски. Спокійного і планомірного розвитку бізнесу поміщав агресивний картопляний чіпс. Він вкрав ножиці та інші інструменти фахівця. Тепер перед взаємодією з клієнтом Бред повинен бігати за антагоністом, збирати перукарське приладдя. Також в процесі гонитви можна збирати монети. На ігрові гроші пропонуються аксесуари та оновлення для приміщення. Гравець вибирає елементи, якими доповнить інтер'єр закладу.

Погоня відбувається в магазині, навколо багато продуктів, вивіски про акції, інші атрибути місця продажів. Шматок смаженої картоплі летить на реактивному транспортному засобі попереду, кидається порожніми залізними банками та іншим сміттям в наздоганяючого. Подібні перешкоди потрібно обходити з мінімальною втратою швидкості. Додатково варто стежити за природними перешкодами, на зразок труб або блоків з товарів. Поводження, стрибки, ковзання з прогинами вниз стануть звичними трюками для хлібного перукаря.

Відмінні риси гри Bread Run:

  • погоня за ворогом;
  • облаштування приміщення аксесуарами;
  • збір монет, інструментів, інших бонусів;
  • кидки сміття противником в сторону героя;
  • розвиток перукарської справи.

Веселий сюжет і смішні персонажі стають привабливим фактором в проекті. Механіка стандартного Раннера дозволяє швидко звикнути до управління. Різні аксесуари дають можливість прикрасити інтер'єр на власний смак, поліпшити перукарню і залучити ще більше клієнтів. З тістечками, печивом і іншим контингентом контакт налагоджений ідеально, вони завжди задоволені результатами роботи марення. Проблеми виникають тільки з боку злобного чіпси. Динамічний геймплей і бадьорий музичний супровід розбудять в гравцеві ентузіазм і бажання неодмінно продовжити улюблену справу всупереч витівкам ворога. Не дозволяйте смаженої картоплі порушити бізнес-план!


Реклама

завантажити Bread Run 1.0.9 для Gigabyte GSmart G1317D

Загальна інформація
версія 1.0.9 (21)
дата завантаження 2020-06-05 14:49
Розмір 49.29 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/10 09:45
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |