Piggy Farm 2
4.9 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра Piggy Farm 2 - це пригодницький проект, в якому можна доглядати за добродушним поросям, знайомитися з кумедними героями, займатися фермою або дизайном інтер'єру.

Автомобіль з посилками проїжджав повз Пігвіля, через нерівності на дорозі з кузова випало дві коробки. Водій не помітив форс-мажору, поїхав далі. В одній з коробок був підопічний гравця - милий порося. Тварина здивувалося раптовій зупинці, вибралося з ящика, озирнувся і побачив казковий населений пункт. За щасливим збігом гальмування сталося прямо біля будинку, виставленого на продаж, а в другому ящику виявилася сума грошей, достатня для викупу житла.

Необхідно облаштуватися, визначитися з вибором основного типу зайнятості, або декількох. Догляд за вихованцем має на увазі відстеження чотирьох основних параметрів: настрою, порядності, ситості і енергії. Корекція інтер'єру дозволяє кардинально міняти обстановку в будинку, додавати нові елементи інтер'єру. Фермерство вимагає багато зусиль для старту і розвитку власної справи. У більш розслабленому форматі можна контактувати з іншими героями, гуляти, вивчати незнайомий населений пункт.

Відмінні риси гри Piggy Farm 2:

  • догляд за вихованцем;
  • прогулянки, розваги, пошук друзів;
  • корекція дизайну житла для персонажа;
  • фермерська діяльність;
  • міні-ігри для заробітку коштів.

Кожен вид зайнятості вимагає додаткових грошей (монет), вони накопичуються при успішному проходженні простих і захоплюючих ігор. У новому будинку спочатку доступні тільки кухня і ванна кімната, розблокувати інші приміщення можна після невеликого квесту. Доповнення інтер'єру та інші дії також можливі після накопичення фінансових елементів.

Герой товариський, постійно ділиться враженнями з гравцем і розповідає про емоції, враження, загальний стан. Текстова інформація дозволяє контролювати ситуацію, оперативно вживати необхідних заходів. Яскраве графічне оформлення, інтуїтивні завдання і легка сюжетна лінія роблять проект цікавим для маленьких користувачів. Прикольне музичний супровід відмінно доповнюють геймплей. Зробіть героя щасливим в Пігвіле!


Реклама

завантажити Piggy Farm 2 2.1.45 для Gigabyte GSmart G1317D

Нове в цій версії
Added ads to double coins after winning the level
Загальна інформація
версія 2.1.45 (52)
дата завантаження 2020-06-05 14:49
Розмір 40.98 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.9★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/07 12:25
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |