Bullet Man 3D
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра Bullet Man 3D - це екшен-головоломка, в якій потрібно вбивати негативних персонажів за допомогою лазерного прицілу. Пуль менше ніж ворогів, впоратися допоможе рикошет і інші хитрощі.

Білому персонажу необхідно знищити кольорових супротивників з максимальною економією куль. Антагоністи стоять на місці або рухаються, вбивці міняти місцезнаходження заборонено. Ракурс огляду також не коригується. Герой може прицілюватися, продумувати напрямок пострілу. Якщо на локації присутні додаткові предмети (кулі, пластини, блоки, вибухонебезпечні речі), їх краще сприймати як допоміжні елементи, що дозволяють одним махом позбутися відразу від декількох антагоністів. Головне виконати правильний поштовх, після якого перешкоди-помічники почнуть падати прямо на ворогів або підривати їх. Штовхати доведеться теж пострілом, інших інструментів для нападу не передбачено.

На стартових етапах вороги статичні, досить тільки навести лазер і натиснути на віртуальний курок. Пізніше противники почнуть рухатися по майданчику. Далі на локації з'являться білі фігури, яких не варто травмувати. Це ускладнює процес досягнення мети. Розміри ворожих особин в більшості випадків можна порівняти з розмірами стрілка. Якщо на майданчику з'являється бос, його відразу легко помітити. Велика і стійка до поранень фігура спочатку переміщається хаотично, а потім йде прямо на нападника. Для знищення подібної особини потрібно нанести багаторазові поранення.

Відмінні риси гри Bullet Man 3D:

  • обмеження за кількістю пострілів;
  • аналіз траєкторії польоту куль;
  • якісний приціл;
  • використання рикошету чи інших прийомів;
  • уповільнений повтор успішних пострілів.

Мінімалістська графіка, і легкість управління створюють ідеальні умови для концентрації на головоломці. Локації можуть мати різну форму, навіть походити на лабіринти. Грамотний постріл спровокує ланцюжок знищень, коли кілька ворогів занадто різко стикаються. У будь-який момент можна поставити проходження рівня на паузу або почати його проходити заново. Часто стіни і лабіринти не дають виконати місію з першого разу, якщо невдалі спроби для вас служать тільки стимулом рухатися вперед - дерзайте!


Реклама

завантажити Bullet Man 3D 1.1.5 для Gigabyte GSmart G1317D

Нове в цій версії
Bug fixes for smoother playing
Загальна інформація
версія 1.1.5 (115)
дата завантаження 2020-03-25 19:22
Розмір 50.49 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/03 10:54
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |