MAYOR MADNESS
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра MAYOR MADNESS - це цікава стратегія, в якій належить захищати мера від напливу демонстрантів декількох видів. Потрібно управляти кожним з поліцейських індивідуально.

Представник місцевої влади виявився в небезпеці через натовп агресивних, неконтрольованих людей. Користувач повинен розставити поліцейських на наданої майданчику і допомагати їм вбивати натовпу антагоністів. Трудитися доведеться в складних умовах на різних континентах неосяжної планети. Доступно декілька видів захисників, вибирати їх можна на свій розсуд. На початкових рівнях досить звичайного персонажа з кийком у руках, пізніше краще довірити захист космонавтам і іншим типам персонажів. Противники насуваються з декількох сторін, знадобиться координування двох-трьох підопічних в різних точках, щоб запобігти хаотичну ситуацію.

Трохи дивний мер проведе команду охоронців по всьому світу. Він змусить зупиняти демонстрантів в Англії, стримувати залишили в'язницю злочинців в США. Також сміливців чекають азіатські джунглі, Африка і навіть космос. Якщо з ордами людей будете легко справлятися, відкриються більш складні рівні з водними чудовиськами, монстрами і ходячими мерцями. Більше 30 етапів дозволяють відчути різноманітність умов і небезпек. В арсеналі захисників водомети, пістолети, кийки, різноманіття технічних пристроїв.

Відмінні риси гри MAYOR MADNESS:

  • заколотники, монстри, інопланетяни, інші негідники;
  • розстановка поліцейських по локації;
  • багато різновидів зброї;
  • одночасне керування кількома персонажами;
  • трофеї, бонуси і посилення.

Мультяшне графічне оформлення пом'якшує масштаби проблем, але не спрощує місію. Необхідно ретельно продумати стратегію і тактичні дії. Одночасний наплив декількох хвиль з може трохи налякати, але після тренування на стартових рівнях можна успішно працювати з трьома героями. Звуковий супровід нагнітає, змушує концентруватися. За відмінну роботу можна отримати бонуси, також у проекті доступна покупка різних героїв за реальні кошти. Зупиняйте супротивників в містах, селах, лісах, на берегах водойм і навіть в космічному просторі!


Реклама

завантажити MAYOR MADNESS 2.8 для Gigabyte GSmart G1317D

Нове в цій версії
V2.8. Combine up to 3 main heroes for first 3 levels for free. Purchase coins and stars now available.
Загальна інформація
версія 2.8 (16)
дата завантаження 2020-02-16 04:38
Розмір 31.95 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Усі додатки Sola Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/20 09:55
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |