Roller Skating 3D
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра Roller Skating 3D - це забавна аркада, в якій персонаж на роликах долає невеликі дистанції з різноманітними перешкодами, слухає реакцію активних глядачів за кадром.

Молодий спортсмен виходить на трасу з чітким бажанням ідеально пройти шлях будь-якої складності. Гравцеві пропонується коротка інструкція з описом регулювань положення тіла персонажа. Перешкоди бувають різних форматів, необхідно навчитися проходити під прямокутними установками з планками на певних висотах. Іноді доведеться згинатися максимально низько, щоб не вдаритися головою, в інших випадках прохід стає вкрай вузьким.

Якщо кілька установок вдається пройти без ударів і запаморочень, у роллера включається додатковий режим, коли він здатний пройти короткий відрізок дистанції ігноруючи будь-які перешкоди. Такий хід допустимо тільки після того, як хлопець весь засвітиться жовтим світлом.

Кататися доведеться по міських вулицях, біля міських і адміністративних будівель. Інших персонажів розробник додавати не став, раптові зустрічі виключаються. Кругом пустота, завдяки чому відсутній ризик травмування випадкового перехожого. Верхня шкала показує, яка частина шляху на поточному рівні вже пройдена. Бічна шкала демонструє кількість ідеально подоланих перешкод певного виду. При наявності промахів шкала відразу обнуляється, а шанси отримати надздібності падають.

Відмінні риси гри Roller Skating 3D:

  • контроль положення персонажа;
  • виконання прикольних трюків;
  • додаткових можливостей;
  • закадровий захоплення глядачів;
  • катання центральними вулицями міст.

Короткі дистанції дозволяють приходити до фінішу за десятки секунд. Розробник зробив акцент на кількості рівнів і створив понад тисячу ділянок трас для подолання. Складність перешкод поступово збільшується, їх стає більше. Легка і весела закадровий мелодія розбавляється захопленими вигуками невидимих ​​спостерігачів. Падіння і удари супроводжуються запамороченнями, а після досягнення фінішної лінії герой може розраховувати на салют в його честь. Прогулянка на роликах яскравим сонячним днем ​​обов'язково сподобається любителям аркад!


Реклама

завантажити Roller Skating 3D 1.8 для Gigabyte GSmart G1317D

Нове в цій версії
v1.8: Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
Загальна інформація
версія 1.8 (9)
дата завантаження 2020-05-22 07:57
Розмір 10.93 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки Italic Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/13 12:04
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |