Lily City: Building metropolis
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра Lily City: Building metropolis - цікава стратегія, в якій мер керує маленьким містом і перетворює його в мегаполіс, затіваючи грандіозне будівництво з усіма наслідками, що випливають;)

Гравцеві дістається невеликий населений пункт і помічниця, що надає багато корисної інформації про те, що відбувається навколо. Вона пояснить, за яким алгоритмом будівлі розподіляються на типи, що є новим високопоставленому чиновнику відразу, які повноваження з'являться пізніше, після завоювання авторитету у людей. Потрібно всебічно розвивати довірений місто, будувати організації, житлові будинки, розважальні комплекси. Рекомендується виділити час на вивчення звичок місцевих жителів. Захоплюючі історії кожної окремої людини в сукупності формують культуру суспільства, сюжетну лінію, яка може вплинути на вибір стратегії удосконалення міста.

Також має бути займатися промисловим виробництвом, залучати людей з інших населених пунктів хорошими умовами праці і комфортним життям. При наявності вільного часу можна самостійно збирати урожай. Принципово важливо контролювати якість продукції, що випускається. Її частина піде на зовнішні ринки, завдяки чому з'являться додаткові кошти для реалізації найбільш сміливих ідей. Мер регулярно отримує завдання, систематизують послідовність дій.

Відмінні риси гри Lily City:

  • різні види будівель і об'єктів;
  • багато варіантів виробництва;
  • розвиток сюжету, історії життя городян;
  • перемоги і нагороди;
  • розблокування нових елементів інфраструктури.

Гнучка настройка карт допомагає створити місто, несхожий на інші. Мер самостійно приймає глобальні рішення, а постановка задач штучним інтелектом тільки виключає упущення важливих нюансів. Можливість розвитку в будь-яких напрямках мінімізує встановлені рамки.

Симулятор може похвалитися симпатичним графічним оформленням, невластивою для аналогів глибиною сюжету. Кілька типів прибутку, нагороди і бонуси мотивують працювати активніше, думати про перспективи. Можна навіть робити відкриття, і знаходити скарби. Це відмінний шанс звести місто мрії!


Реклама

завантажити Lily City: Building metropolis 0.0.28 для Gigabyte GSmart G1317D

Нове в цій версії
Lily City 0.0.28 update!
1. Adjust the experience required to upgrade the level
2. Open the lottery building, add 4 special buildings
3. Recharge additional bonus activities
4. Add more friends in one performance
A brand new experience is waiting for you!
Загальна інформація
версія 0.0.28 (10744)
дата завантаження 2020-05-22 07:57
Розмір 70.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/09 12:10
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |