Solarmax3
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра Solarmax3 - це космічна стратегія, в якій потрібно подорожувати в просторі з небесними тілами, направляти зіркові кораблі на нові планети для їх завоювання.

Процесу захоплення сподобалися елементів буде заважати віртуальний антагоніст. Розробник додав велика кількість стратегій для противника, битви з штучним інтелектом не викликають відчуття одноманітності, оскільки поведінка ворожої сторони важко передбачити. Заздалегідь зрозумілий тільки момент про те, що легкості в присвоєнні якого-небудь елементу не варто. Ворожі сили готові до мобілізації з контратакою, необхідно продумати захист тилу, щоб ситуація нападу не обернулася втратою влади над іншими елементами. Хоча іноді вигідніше втратити маленьку планету, дозволити ворогові сконцентруватися на її придбанні, щоб отримати більш глобальну видобуток.

Космічне простір заповнений різноманітними перешкодами, що значно ускладнює процес захоплення нової зірки. Гравцеві пропонується багато карт, для кожної необхідно формувати окрему тактику, видозмінювати стратегію з урахуванням виникаючих затримок. Велике число галактик, понад півсотні локацій зі своїми фішками. Для вивчення кожної потрібно пройти певні рівні, виграти важкі бої і довести свою готовність діяти в зонах з додатковими складнощами.

Відмінні риси гри Solarmax3:

  • подорожі по всесвіту;
  • захоплення планет і зірок;
  • битви за владу над небесними тілами;
  • атаки з завойованих територій;
  • створення нової галактики з друзями.

Користувач може займатися місіями самостійно, або вибрати багатокористувацький формат, для більш реалістичного антуражу міжпланетної війни. Якщо планета ослабла, можна організувати підкріплення, проте варто враховувати, що опонент теж може відправити свої зорельоти для обміну силами. Легка закадровий мелодія допомагає виключити зайві шуми, поставити цілі і зосередитися на місіях. Музика відмінно поєднується з симпатичною графікою без помітних фарб, у відповідних тематиці тонах. Створіть переможну стратегію дій в міжпланетному просторі!


Реклама

Solarmax3 для Gigabyte GSmart G1317D

Усі додатки Barley Game на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/31 10:38
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |