Toy Story Drop
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра Toy Story Drop - це прикольна головоломка, в якій потрібно переміщати / збирати предмети по три і більше в лінії, заробляти монети, йти по сюжетної дорозі рівнів.

Випуску четвертого мультиплікаційного фільму «Історії іграшок» присвятили забавну аркаду. На стартових етапах шерифу Вуді пропонується просто пересувати елементи, щоб зібрати певну кількість предметів конкретного виду. Потрібні фігури і їх кількість відображаються метою над квадратної дошкою, розграфленій на клітини. На дошці лежать необхідні елементи та інші красиві речі упереміш.

Якщо вдається домогтися трійки однакових деталей у вертикальній або горизонтальній лінії - комбо зникає, що знаменується появою наступних фігур. Коли були зібрані саме цільові предмети - лічильник зростає, наближаючи до потрібного показника і завершення рівня. Більше трьох теж можна збирати, за це нараховуються додаткові бонуси.

Пізніше додається обмеження по числу дій. Домагатися мети зі збору заданих фігур доведеться з попередніми прорахунком подальших рухів. Показник максимуму кроків настільки великий, що це нововведення не відразу помітно, проте з часом кількість доступних маневрів зменшується, а в дошці з предметами з'являються звивини і просвіти, обхід яких може виявитися занадто витратним. Спрощують ситуацію численні бустери і подарунки, регулярно очищають ігрову зону.

Відмінні риси гри Toy Story Drop:

  • перестановка предметів для красивих комбінацій;
  • присвячена мультфільму сюжетна лінія;
  • обмеження ходів;
  • карта з дорогою розвитку;
  • складні завдання для тямущого шерифа.

Веселий хлопець в кепці шалено радий кожному виграшу. Яскраве графічне оформлення і знайомі з доброї мультиплікаційної історії нюанси створюють чудову атмосферу. Легкий сюжет в поєднанні з інтуїтивним управлінням допомагають швидко звикнути до геймплею, а завдання з постійним підвищенням складності змушують активно мислити. Зберіть необхідні предмети оперативно!


Реклама

завантажити Toy Story Drop 1.18.0 для Gigabyte GSmart G1317D

Нове в цій версії
Update now to help Woody reach Bo Peep's lamp in time for their date in an all new Scene!

Join Giggle McDimples and her by-the-book rookie partner Rib Tickles in the latest Bonus Adventure 'Crime Doesn't Play'!
Загальна інформація
версія 1.18.0 (689)
дата завантаження 2020-05-13 23:16
Розмір 103.36 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

завантажувати файли без сповіщення

Дозволяє програмі завантажувати файли за допомогою менеджера завантажень без будь-якого сповіщення для користувача.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/22 12:58
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |