Infinitode 2
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра Infinitode 2 - це цікава стратегія, в якій належить захищати базу від груп нападників, розставляти на їх шляху вежі, вивчати і редагувати карти.


Розробники Tower Defence вирішили вдосконалити свій проект і дати користувачеві максимально розширені можливості. Гравець повинен грамотно розташувати вежі / знаряддя по краях дороги до бази, щоб знищувати юрби супротивників подалі від цієї будови. Ворогами, як і раніше стають геометричні фігури, але тепер вони стали більше за розміром. Кількість елементів в одній хвилі спочатку може налякати, вороги дійсно товпляться, просуваючись до своєї мети.


Благо вежі можна покращувати багаторазово, при хорошому стратегічному плані можна розраховувати на поліпшення в подальшому, більш 350 способів апгрейда з необмеженими повтореннями дають можливість розвиватися нескінченно. Рішення складних завдань відкриває нові можливості, дозволяє удосконалювати план дій. Дослідження заплутаних карт і видобуток ресурсів дозволяє вибудувати навіть тактику щодо застосування поліпшень. Вищеописані заходи вкрай необхідні для знищення величезних ворогів, постійно прагнуть до бази. Ці геометричні фігури здаватимуться дрібним перешкодою, коли на дорозі з'явиться один з п'яти босів. До чудовиську доведеться шукати індивідуальний підхід.


Відмінні риси гри Infinitode 2:

  • 14 різновидів веж;
  • 11 видів супротивників;
  • проведення досліджень;
  • знаходження ресурсів;
  • колекціонування трофеїв.

Мінімалістське графічне оформлення дозволило упакувати захоплюючий геймплей в маленьку оболонку, яку потягнуть навіть слабкі смартфони. Акценти не зміщувалися, найяскравішим видовищем залишилася стрілянина по антагоністичним елементам. Число поліпшень нескінченне, однак проект має завершення рівні і трофеї за їх проходження. Модифікатори, Майнінг та інший функціонал дозволяють створювати унікальні стратегії. Родзинкою став режим розробника, в якому можна формувати свої карти і завдання, змінювати музичний супровід. Створіть видовищну історію за власним сценарієм!


Реклама

завантажити Infinitode 2 R.1.7.12 для Gigabyte GSmart G1317D

Нове в цій версії
More sounds, fixed music, seasonal leader board, bonus level with a new tower, bug fixes
Загальна інформація
версія R.1.7.12 (1128)
дата завантаження 2020-05-08 03:16
Розмір 11 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Prineside на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/19 10:18
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |