Penguin Isle
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1317D

опис:

Гра Penguin's Isle - це цікавий симулятор про розмірене життя пінгвінів, їх заселення на острів і формуванні оптимальних умов для проживання полярних птахів.

Історія починається з самотнього пінгвіна на маленькій крижині. Він швидко знаходить собі справу до душі і приступає до риболовлі. Трудяга ловить багато риби, яку можна використовувати для годування нових особин і обміну на ігрову валюту. Великі запаси провізії дозволяють поліпшити героя і завести інших. Гравець повинен розвивати спустошений ділянку, зробити його комфортним для життя спокійних і дуже різноманітних пернатих.

Створення робочих місць, розстановка пінгвінів для видобутку ресурсів, організація відпочинку, навіть висиджування нових пташенят ляже на плечі користувача. В єдиному гнізді будуть розміщуватися яйця, клацаючи по ним можна вибирати породу пташеня, з подальшою необхідністю вирощувати молоде покоління. Подорослішим особинам потрібно придумати цікаве заняття, яке приносить дохід. Вільна робоча сила - ознака слабкої системи управління. Не давайте героям тинятися без справ і нудьгувати.

Валюта дозволяє придбати додаткові території, розширювати свої володіння. Є інший вид ігрових засобів, за які можна отримати знижку, або збільшення прибутку з якоїсь частини острова незалежно від продуктивності працівників. На зростання популяції впливає і розмір крижини і умови проживання на ній.

Відмінні риси гри Penguin's Isle:

  • багато видів персонажів;
  • апгрейд пернатих;
  • побудова майданчиків;
  • збільшення популяції;
  • отримання нових ресурсів.

Розробник Habby створив проект з релаксирующей атмосферою, спокійною закадрового мелодією, зрозумілою історією і безліччю можливостей для розвитку. Якою буде крижина, хто її буде населяти, наскільки щасливими стануть жителі - вирішує тільки користувач. Широта завдань гарантує різноманітність геймплея, відсутність обмежень по часу дозволяє вибирати свій темп і займатися пінгвінами, коли з'явиться настрій. Спробуйте створити острів найщасливіших полярних птахів!


Реклама

завантажити Penguin Isle 1.22.1 для Gigabyte GSmart G1317D

Нове в цій версії
▶New Contents:
1. Try your luck with the Lucky Draw in the Penguin Carnival! You'll have the chance to get special Carnival decorations and a Tyrannosaurus Penguin!

▶Improvements:
1. Performance has been optimized
2. Reduce in-game lags
3. Shop notification optimized
Загальна інформація
версія 1.22.1 (137)
дата завантаження 2020-05-22 07:32
Розмір 56.14 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки Habby на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/01 12:01
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D

Gigabyte GSmart G1317D версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.20", 320x240
Розміри: 60x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |