спілкування для Gigabyte GSmart G1315

07.12.2014

Ця програма створена для андроїда допоможе вам спілкуватися зі своїми друзями або будь-якими іншими користувачами у яких стоїть таке ж, подивимося чим воно виділяється.

06.12.2014

Цікаве і дуже популярний додаток для спілкування з вашими друзями, якщо у вас таке ще не встановлено - не зволікайте, качайте і насолоджуйтесь всіма його можливостями!

06.12.2014

Програма яка допоможе скоротати час за спілкуванням з черговим незнайомцем, ідея не нова, але це додаток подає великі надії не дивлячись на конкуренцію!

08.03.2014

Додаток Flirchi - Знайомства та Спілкування для вашого андроїда це гарна можливість завести нових друзів і, можливо, знайти коханих людей на просторах інтернету, використовуючи лише свій телефон або планшет!

25.02.2014

Avocado - це додаток для вашого мобільного телефону або планшета, яке є просто незамінним для закоханих або сімейних пар! Avocado вже випробували мільйони користувачів по всьому світу і вони залишилися дуже задоволені!

09.02.2014

Додаток WhatsApp Messenger не потрібно в поданні, але так чи інакше, якщо ви ще не користуєтеся цим культовим мессенджером, то я рекомендую вам терміново виправити цю ситуацію в кращу сторону! ;)

30.01.2014

Додаток для андроїда під назвою Joyfe це новий крок у сфері інтернет-знайомств який доступний для вас абсолютно безкоштовно! Так що знайомтесь та спілкуйтесь без будь-яких обмежень!

17.01.2014

Справжня галактика можливостей по спілкуванню відкриється вас з встановленням програми Galaxy - Chat & Play створеного спеціально для власників пристроїв з Андроїд ОС, які хочуть бути соціальними і товариськими, але краще робити це у віртуальному світі. Так що почніть спілкуватися і знаходити нових друзів вже сьогодні!

02.12.2013

Додаток MySender створено для людей які дуже активно використовують послугу SMS повідомлення у свого мобільного оператора. Кожному відомо, що якщо не підключений спеціальний пакет на ці смс, то обходитися це може досить дорого, та й пакети теж стоять пристойних грошей, або включені до безлімітного мобільного зв'язку яка не так потрібна, але ці часи минули!

27.10.2013

Додаток BBM це спеціальна програма для спілкування, створена фахівцями з BlacBerry, раніше доступна тільки на однойменних телефонах вже сьогодні доступна і для вашого андроїда! Тепер, встановивши цю програму ви зможете спілкуватися з користувачами пристроїв BlackBerry і iOS, стираємо кордони спілкування!

19.09.2013

Додаток Співрозмовниця, дівчина-асистент це досить кумедне додаток яке створене або для дуже самотніх людей або для тих кому просто буває нудно, причому часто. Суть програми полягає в тому що у вашому андроиде оселиться чарівна блондинка ...

21.05.2013

Програма Viber: Free Messages Calls це аналог відомого скайпу, що дозволяє відправляти повідомлення в чат або здійснювати дзвінки, відео-повідомлення та опрацьовує нові можливості зв'язку з людьми по всьому світу, абсолютно безкоштовно і включаючи вже більше 200 мільйонів користувачів!

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |