радіо для Gigabyte GSmart G1315

18.01.2015

Чи є у вашому телефоні радіо? Звичайно є, це ж андроїд! Тоді логічне запитання - навіщо встановлювати радіо окремим додатком? Давайте розберемося що ви за це отримаєте;)

12.02.2014

Додаток Stitcher Radio for Podcasts створено для тих користувачів андроїда які люблять слухати всілякі радіо-передачі. Не розлучайтеся з улюбленими жанрами радіо-передач і продовжуйте їх слухати постійно і з задоволенням завдяки цьому додатком!

21.06.2013

Додаток AUPEO! Personal Radio це клієнт для онлайн радіо, що містить вільні радіостанції, можливість набирати свій плейлист і отримати відмінний досвід у цій сфері. Вливається в потік ваших улюблених виконавців, слухайте улюблені пісні і музику, які увірвуться в ваш андроїд абсолютно безкоштовно!

24.09.2012

Програма XiiaLive ™ Pro - Internet Radio це дуже зручне і незамінне інтернет радіо для андроїда, зручний пошук, наявність тегів, можливість збереження радіостанцій і швидкий доступ в будь-який зручний момент. На сьогодні програма включає в себе більш 50.000 радіостанцій, насолоджуйтеся улюбленою музикою!

07.10.2011

Kiss FM Ukraine - Це мобільна версія знаменитого українського радіо KISS FM. KISS FM - напевно резиденція топових діджеїв світу та України, в ефірі звучать неповторні і найкращі міксшоу від: Armin Van Buuren, Carl Cox, Tiesto, Above Beyond, Paul Oakenfold, Spartaque, Mays, Nastia, Lutique, Light, Kon, Tapolsky etc. Думаю про це радіо не варто говорити багато, про нього і так все відомо краще радіо в світі і воно тільки є на Україну! У додатку можливо змінювати якість звучання радіо, а так при завантаженні додаткового плагіна, можливо записувати грають треки.

03.06.2011

Tele.fm - Програма, яка сама визначає який телеканал чи радіостанцію Ви дивитеся або слухаєте в даний момент, і видає пов'язану інформацію: анотацію на поточну передачу, програму передач на кілька годин вперед, анонси цікавих програм, і багато іншого, а також, дозволяє Вам миттєво надсилати свої коментарі та оцінки в Твіттер і читати, що пишуть інші глядачі / слухачі про цю програму в режимі реального часу.

12.04.2011

Digitally Imported Radio - інтернет-радіо електронної музики для Android

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |