оформлення для Gigabyte GSmart G1315

01.11.2012

Програма Digital Blasphemy Wallpapers це не зовсім редактор картинок і не зовсім колекція шпалер для вашого андроїда, це щось більше. У першу чергу це дзеркало сайту відомого художника Райана Блісса, що прославився своїми досягненнями в комп'ютерному мистецтві.

31.10.2012

Додаток Mist HD Apex Nova Theme це набір візуальних нововведень для Nova / Apex Launcher, за основу для дизайну якої була взята містика і туман. Завдяки цьому підходу всі власника андроїдів отримують дуже елегантний дизайн інтерфейсу і яскраві читають іконки.

29.08.2012

Додаток Transformers Autobots Theme це можливість стилізувати свій андроїд в тематиці автоботів з відомого блокбастера - Трансформери. Що дуже зручно, розрахований цей дизайн відразу на три різних лаунчера - Go Launcher, Launcher Apex і Nova Launcher.

28.08.2012

Додаток Pure HD Apex Theme це новітній і унікальний дизайн для вашого андроїда, що доступний в лаунчер Nova і Apex. За основу дизайну була взята функціональність і елегантність, підійде більшості.

27.08.2012

Додаток Windows 8 for Android це розширення можливостей і дизайну вашого андроїда, що симулює Windows 8! Свіжий і цікавий дизайн, позитивні забарвлення і багато зручних функцій, встановіть і перевірте самостійно!

22.08.2012

Програма Raindrop GO Launcherex Theme це чергове розширення дизайн-можливостей для вашого апарату, відмінний набір тем і іконок. Звертаю увагу що працездатність можлива лише за наявності окремої програми GO Launcher EX.

14.08.2012

Додаток Machinarium GO Launcher Theme це привід прикрасити ваш смартфон або планшет, прикрасити якщо вам подобається стім-панк та інші індустріальні мотиви. Працює тільки якщо у вас вже встановлений GO Launcher EX!

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |