обробка фотографій для Gigabyte GSmart G1315

16.09.2013

Програма Sketch FX Draw Pad HD Photo FX це чергова рисовалка для вашого андроїда, яка дозволить зігнати свій творчий потенціал, причому зробити це просто і комфортно. Додаток не сильно відрізняється від багатьох йому подібних, так що тут питання вибору, а щоб з ним визначитися - качайте і перевіряйте, всі абсолютно безкоштовно ;)

06.09.2013

Програма Enhance Booth Free створена для всіх хто любить возитися з фотографіями, всіляко модернізуючи їх і роблячи відмінні приколи щоб ​​підняти настрій собі та своїм друзям. У даному випадку програма дозволить вам збільшити ту чи іншу область на фотографії, все що вам для цього потрібно - андроїд і бажання завантажити додаток, все інше просто і безкоштовно.

19.12.2012

Додаток Motiongraph це унікальна розробка компанії Sony яка дозволить вам створювати на своєму андроиде рухливі фотографії та дивувати ними своїх друзів. Примусьте частину зображення рухатися і це перетворить весь знімок!

07.09.2012

Програма Easy Photo Merge створена для тих хто любить порядок, фотографію і різні колажі та добірки з полюбилися знімків. Так само є достатня кількість додаткових налаштувань і функцій, що допомагають в подібних ситуаціях.

10.04.2012

Програма Instagram допоможе вам відкрити для себе новий світ, повний фарб і позитиву, адже ця програма створена для обробки і передачі різних картинок і фотографій. Створюйте свої власні твори мистецтва та діліться ними з друзями.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |