браузер для Gigabyte GSmart G1315

27.09.2015

Дуже давно на нашому сайті не було додатків для улюбленого андроїда, так що ось, одне із самих основних, без якого складно обійтися на будь-якому пристрої!

07.11.2013

Програма UC Browser це чудовий браузер для вашого андроїда, у бік якого вже звернулися погляди більш ніж 400 мільйонів користувачів, а це не жарт! Сталося так завдяки його швидкості, зручності у використанні і широким можливостям, що дає вам реалізувати свої плани та ідеї.

27.08.2013

Додаток Photon Flash Player & Browser це відмінний варіант для всіх користувачів андроїда які активно користуються інтернетом на своїх пристроях, тому що в даному випадку вам представлений прекрасний і функціональний браузер і вбудований Flash плеєр, який так само підійде і до інших браузерам, що робить його універсальним .

20.06.2013

Додаток Yandex.Browser це відмінний інтернет-браузер від одного з найвідоміших розробників, створений для андроїдів версій 4 +. Він відрізняється простотою у використанні і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, тільки тут ви одним дотиком можете відкрити потрібний вам адресу або вкладку, зустрічайте нові технології ;)

09.03.2013

Opera browser це черговий виток еволюції і більше нових можливостей для власників мобільних пристроїв на андроиде. Додатки, подібні до цього обов'язково повинні бути в кожному пристрої, тому що поєднують в собі все краще що можна знайти на маркеті сьогодні.

17.10.2012

Програми Tint Browser + Adblock це новий зручний браузер для андроїда і невеликий бонус - аддон для браузера, що дозволяє розпрощатися з набридливої ​​рекламою. Для установки доступно 2 окремих файлу, один - браузер, інший - аддон, першим встановити варто браузер.

27.10.2011

Maxthon Mobile Browser - Підкоряйте інтернет з Maxthon Mobile! Перший браузер на Android з віджетом RSS тепер підтримує розширення!

26.06.2011

Переваги Miren Browser повною мірою можуть оцінити власники і смартфонів, і планшетів на android. Програма має швидкі закладки на початковій сторінці, rss-читалку, власний менеджер завантажень, підтримує flash-анімацію Однозначну плюс Miren Browser - розширена підтримка жестів, так для масштабування використовуємо мультитач, переходи між сторінками здійснюємо простим «погладжуванням» екрана.

10.05.2011

Opera mini - Головною перевагою веб-браузера Opera Mini є фірмова технологія стиснення веб-сторінок, завдяки якій економія трафіку може досягати 90%.

16.04.2011

Ucweb - китайський веб браузер підтримує багато функцій і при цьому використовує мало трафіку, що робить серфінг по інтернету більш приємним і швидким.

11.03.2011

Dolphin Browser HD - кращий в світі браузер для Android Dolphin Browser HD-Браузер став більш потужний, стильний і швидкісний. Дельфін браузер HD це новою версією браузера Дельфін майже не має відношення до старойверсіі, так як написали його практично з нуля. Це на сьогоднішній день найкращий браузер для платформи - Android.

27.02.2011

Opera Mobile 10.1 - якісний браузер для Android.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |