блокнот для Gigabyte GSmart G1315

08.05.2013

Програма ClipNote - Clipboard Monitor відрізняється тим що активно працює з усією інформацією, що потрапляє в буфер вашого андроїда, що забезпечує дуже швидкий доступ до наявної інформації. Так само ви зможете здійснювати дуже швидкі замітки, користуючись прекрасним і дуже простим інтерфейсом.

04.04.2013

Додаток quickMemo це прості нотатки, дуже зручні і дозволять вам робити свої записи швидко і просто. Тут немає зайвих і непотрібних функцій, немає незрозумілих особливостей та інших хитрощів, тут є лише можливість залишити замітку і все, а хіба потрібно щось інше?

24.03.2013

Додаток Google Keep дозволить вам швидко захоплювати свої думки і переносити їх у нотатки, щоб не забути і ламати голову потім. Швидко записати, легко згадати - ось гасло цих нотаток, які можуть значно поліпшити ваше життя вже сьогодні.

15.08.2012

Програма Handy Note це своєрідна записна книжка, головна особливість якої полягає в тому що всі записи потрібно робити руками. Розробники врахували всі скарги користувачів на подібні програми і писати вам буде максимально комфортно і зручно, віддача "пера" вражаюча.

22.07.2012

Програма BugMe! Stickies буде шалено корисна всім тим хто любить і користується нотатками, використовуючи для цього різнокольорові клейкі папірці. Але час папірців вже давно минуло і сьогодні їх аналог можна розмістити у своєму телефоні або планшеті.

12.04.2012

Програма Drawing Pad стане справжнім відкриттям для тих хто любить самовиражатися за допомогою малювання. Маса можливостей, зручний інтерфейс, безліч корисних функцій і інших благ чекає вас, потрібно лише встановити ;)

28.10.2011

Genial Writing - Записна книга, яка розрахована на творіння статей від руки.

04.08.2011

PenSupremacy - Додаток для запису від руки, аналог Penultimate для для iPad-a. Робіть помітки, зберігайте ескізи і поділіться своїми ідеями прямо з програми в Evernote, Facbook, Picasa, PicSay т.д..

26.03.2011

Diaro - Дуже швидкий і простий спосіб для запису особистої інформації.

04.03.2011

За покупками - Перше додаток з авто-підказками і категоріями товарів (молокопродукти, овочі, косметика і т.д.) російською мовою. Допоможе швидко створити і автоматично структурувати список товарів за категоріями. Ходіть по магазину, завантажуйте продукти у візок і викреслюйте те, що вже куплено. Обмінюйтеся списками з іншими користувачами.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |