AliExpress Shopping App
3.9 (44)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

В останнє десятиліття в міру розвитку торгових відносин між країнами та налагодження поштових сервісів стало дуже популярним купувати товари за кордоном, наприклад в Китаї, де дуже багато всього цікавого, а саме головне що приваблює покупців - низька ціна і безкоштовна доставка, з'явилося багато різних сайтів, лідером серед яких став AliExpress, послугами якого щодня користуються сотні тисяч людей по всьому світу.
Само собою логічним продовженням цієї історії стала поява програми для андроїда, завдяки якому можна переглядати товари, робити замовлення і все що завгодно інше що дозволяв сам сайт на вашому комп'ютері.
Якщо говорити про сам сайт, то його популярність невипадкова. Товари розміщені на сайті проходять обов'язкову модерацію, так що вам не попадеться щось жахливої ​​якості або обман. Ціни тут дійсно низькі і регулярно бувають всілякі акції, завдяки яким ви можете отримати багато практично задарма. Якщо ви приділите час і вивчіть всі товари які там пропонують, то виявите, що в магазинах вашого міста продається багато такого ж, тільки десь у 2-3 дорожче. Асортимент теж вражає - тут зібрано понад сотні мільйонів товарів від різних продавців з усього світу, так що ви розумієте - вибір є! До того ж, доставка в більшості випадків буде безкоштовною, посилка приїде найближчим до вас поштове відділення, так що вам не доведеться мотатися по магазинах, витрачати гроші і час на проїзд.

Само собою у таких магазинів є й недоліки. Доставка з Китаю це не самий швидкий процес, іноді посилки доходять за тиждень, іноді за місяць ... потрібно терпіння і віра в хороше. Само собою все що ви купуєте дешево не завжди буде високої якості, це теж потрібно розуміти. Відомі бренди у фірмових магазинах не завжди завищують ціну тільки через бренд, це ще і якість, якого в товарі за 5 доларів може і не виявитися. Багато брендів можуть копіювати відомі, це теж когось може збентежити, але це ж Китай! Так чи інакше, тут є багато корисних і дешевих речей, гаджетів, прикрас, так що, вдалих покупок!

Підсумок: про переваги і недоліки покупок в Китаї можна міркувати багато, особисто я давно це практикую, але обмежуюся рідним китайським чаєм, чохлами для телефонів і подібними дрібницями. Що до самого додатка AliExpress Shopping App, то явних недоліків воно не має, само собою завантажити і використовувати його можна абсолютно безкоштовно, так що якщо ви замовляєте на цьому сайті - встановіть обов'язково.


Реклама

завантажити AliExpress Shopping App 8.6.0 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
General improvements and bug fixes.
Thanks to everyone for all your great feedback and suggestions. Keep it coming! If you find a bug or an issue, then tell us about it. Remember to mention specifically what the problem is and where it happens.
Загальна інформація
версія 8.6.0 (309)
дата завантаження 2020-02-15 17:00
Розмір 43.35 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

записувати аудіо

записувати аудіо

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

контролювати світловий сигнал

Дозволяє програмі контролювати світловий сигнал.

CAPTURE_VIDEO_OUTPUT

CAPTURE_VIDEO_OUTPUT

змінювати порядок запущених програм

Дозволяє програмі переміщувати завдання в активні чи фонові вікна. Програма може робити це без вашого відома.

контролювати Near Field Communication

Дозволяє програмі обмінюватися даними з тегами, картками та зчитувачами Near Field Communication (NFC).

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

USE_FINGERPRINT

USE_FINGERPRINT

MANAGE_FINGERPRINT

MANAGE_FINGERPRINT

USE_IFAA_MANAGER

USE_IFAA_MANAGER

USE_BIOMETRIC

USE_BIOMETRIC

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(44)
3.93★ 78.57%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2015/04/03 07:17
Інші програми для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |