Retrica
4.3 (143)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Додатків з фільтрами та іншими можливостями обробити фотографії маса, трохи менше додатків які дозволяють відразу фотографувати із застосуванням того чи іншого фільтра і додаток Retrica одне з таких! По факту це не програма для редагування зображень, це модернізована камера яка стала дуже популярною серед власників андроїдів і айфонів. Популярність цього додатка говорить сама за себе, тільки для андроїда його скачали вже більше 100 мільйонів разів, на iOS як мінімум стільки ж ... причому відразу зрозуміти чому так сталося складно, просто потрібно їм покористуватися і зрозуміти, що воно одне з найбільш зручних!

Зручність інтерфейсу і використання.
Дуже важливою частиною будь-якої програми є зручність його використання, тому що виключаючи професійний софт, де головне функціонал, в софті рядовому, тим більше на мобільному телефоні, зручність вилазить на перший план як крути. У додатку Retrica все продумано до дрібниць, функцій багато, але користуватися ними просто, освоїтися вийде практично моментально, немає нічого зайвого і при цьому все на своєму місці, так само варто відзначити що додаток дуже стильне, виглядає просто приголомшливо!

Функціонал.
Те що це камера з фільтрами все давно зрозуміли, так що не будемо загострювати на цьому увагу, хоча фільтрів тут дуже багато, а якщо купити версію Pro, то їх стане ще більше, це все чим відрізняється безкоштовна від платної, ніякої реклами і інших обмежень тут взагалі-то немає. Так само додаток вміє знімати фотографії і відразу робити з них колаж, все що потрібно - вибрати кількість шматочків. І, мабуть, мало не найважливіше для подібного програми - можливість швидко поділитися результатами своєї праці з друзями, яка тут теж зручна, присутній безпосередньо в додатку і дозволить відправити картинку куди завгодно.

Підсумок: швидко, стильне, дуже зручне і функціональне додаток яке можна завантажити і використовувати безкоштовно, ось і відповідь чому ним користується більше 100 мільйонів людей, а ще воно в тренді, це ж для Селфі;) Хоча особисто я використовую його для звичайних знімків. ..


Реклама

завантажити Retrica 6.3.0 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
"Tokyo" Filters has been arrived.
Flash is back. Brightness controller is back.

If you find anything you think we can do better, let us know. Just go to Settings -> Feedback & Support in the app
Загальна інформація
версія 6.3.0 (210000040)
дата завантаження 2018-12-21 20:09
Розмір 45.43 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

читати вашу картку контакта

Дозволяє програмі читати особисту інформацію профілю, збережену на пристрої, як-от ваше ім’я та контактну інформацію. Це означає, що програма може ідентифікувати вашу особу та надсилати дані вашого профілю іншим.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

BLUETOOTH_PRIVILEGED

BLUETOOTH_PRIVILEGED

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

записувати аудіо

записувати аудіо

READ

READ

WRITE

WRITE

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

UPDATE_SHORTCUT

UPDATE_SHORTCUT

BROADCAST_BADGE

BROADCAST_BADGE

PROVIDER_INSERT_BADGE

PROVIDER_INSERT_BADGE

UPDATE_COUNT

UPDATE_COUNT

UPDATE_BADGE

UPDATE_BADGE

CHANGE_BADGE

CHANGE_BADGE

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

READ_APP_BADGE

READ_APP_BADGE

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

BADGE_COUNT_READ

BADGE_COUNT_READ

BADGE_COUNT_WRITE

BADGE_COUNT_WRITE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(143)
4.29★ 85.77%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2015/03/05 08:46
Інші програми для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |