osmino WiFi: free WiFi Lite
3.7 (57)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Великі міста і населені пункти по всьому світу вже давно буквально оповиті мережею Wi-Fi, серед них можуть бути як платні з паролем так і безліч безкоштовних, саме на них цей додаток і розраховано!
У розробників з RIWW є і інший додаток для пошуку Wi-Fi мереж, але вони вирішили зробити спрощений аналог, яким і став додаток для андроїда osmino WiFi: free WiFi Lite! Вони прибрали все зайве і залишили тільки найважливіше, так що ви зможете отримати доступ після натискання всього однієї кнопки, для більшості користувачів більше і не потрібно!

Цей додаток досить популярно, воно включається в себе розташування безкоштовних вай-фай мереж в більш ніж п'ятдесяти країнах світу, причому кількість безкоштовних точок вже налічує більше 12 мільйонів, не так вже й мало;) Само собою їх концентрація найбільш велика в великих містах, але це логічно, там wi-fi можна знайти на кожному розі! Причому кількість таких мереж постійно зростає, кожен встановив додаток може додати нову мережу, знайдену або свою вказавши пароль, це не принципово!

Суть програми - дуже зручний і неймовірно простий менеджер який може навіть автоматично підключатися до будь-якої доступної мережі з наявних в доступному діапазоні. Додаток регулярно синхронізується з картою доступності мереж wi-fi і завдає нові на карту, тому ви завжди будете використовувати найсвіжіші дані. Що дуже важливо - все точки підключення перевірені самими користувачами і не з'являються з порожнечі, тільки перевірена інформація!

Особливості програми osmino WiFi: free WiFi Lite

  • простий інтерфейс
  • практично ніякого управління, все відбувається автоматично
  • охоплення більш ніж 50 країн по всьому світу
  • більше 12 миллонов точок підключення
  • все безкоштовно!


Підсумок: зручний додаток яке незамінне для тих хто завжди потребує безкоштовному wi-fi, а якщо врахувати що воно безкоштовне, то взагалі казка!


Реклама

завантажити osmino WiFi: free WiFi Lite 4.144.02 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
Bug fixes
Загальна інформація
версія 4.144.02 (414402)
дата завантаження 2019-06-16 22:26
Розмір 6.91 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
MAPS_RECEIVE

MAPS_RECEIVE

надсилати закріплені широкомовні повідомлення

Дозволяє програмі розсилати масові повідомлення, які залишаються після розсилки. Надмірне використання може сповільнювати чи дестабілізувати роботу пристрою через додаткове споживання пам’яті.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

BILLING

BILLING

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки RIWW на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(57)
3.67★ 73.34%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2015/01/29 07:50
Інші програми для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |