Red Bull TV
4.2 (5)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Компанія Red Bull заснована більше 27 років тому завжди справляла енергетичні та пару інших видів напоїв, як вона опинилася розробником програми дял андроїда? Само собою через грамотного маркетингу який вивів компанія на неймовірні висоти і подарував їй всесвітню популярність.

Початкова логіка проста, все завжди розуміли що на виробництві енергетичного напою (нехай і гарного) далеко не виїхати, але подібні напої це енергія, а з чим може асоціюватися енергія? Само собою - спорт, швидкість, екстрим ...
Ось так і вийшло що Red Bull стали спонсорами команди Формули 1, стали спонсорувати відомих спортсменів і стали організаторами величезної кількості екстримальних заходів, є навіть лінійка годин Casio спеціально від компанії Red Bull! Саме завдяки проникненню в величезна кількість спортивних заходів компанія стала такою відомою, а активний розвиток інтернету та супутніх технологій допомогли їм обзавестися новою аудиторією, яка набагато ширший і доступнішим!
А що сьогодні популярно в інтернеті? Само собою кльові відеоролики, особливо якщо там екстрим і відповідна музика, так Red Bull стали знімати саме такі відео, само собою фанатів з'явилося море і саме так з'явився додаток для андроїда в якому можна знайти всі ці відео!

Ця програма об'єднує людей певного способу життя, вони не можуть без екстриму, класної музики і будь-якого іншого руху, так що якщо ви один з них - обов'язково скачайте це додаток!

Особливості програми Red Bull TV:

  • спостерігайте за спортивними подіями зі всього світу на своєму андроїд
  • додаток поддержвіает Chromecast що відкриває ще більше можливостей
  • весь контент отмодерірован і, як следсвтіе, якісний
  • є календар подій
  • додаток безкоштовне і не містить ніяких внутрішніх покупок


Недоліки програми:

  • з перекладом розробники не сильно переймалися, так що російської мови наприклад немає ...


Підсумок: якщо вас не збентежить англомовність додатки, то обов'язково скачайте його і насолоджуйтеся величезною кількістю енергійного контенту!


Реклама

завантажити Red Bull TV 4.5.4.11 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
This version of Red Bull TV includes bug fixes and optimizations.
Please continue to report issues at http://feedback.redbull.tv
Загальна інформація
версія 4.5.4.11 (1620115)
дата завантаження 2020-02-16 04:40
Розмір 50.2 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

QUICKBOOT_POWERON

QUICKBOOT_POWERON

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
4.2★ 84%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2015/01/24 08:40
Інші програми для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |