PicsArt - Фотостудія
4 (28)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Сперечатися не буду, додатків подібних цьому багато, але це не означає що вони погані, серед них повно дуже зручних і корисних, так що кожен зможе підібрати щось до душі.

Однією з відмінних особливістю програми PicsArt є інтерфейс, зроблений в стилі останніх Windows Mobile, а якщо говорити простіше - плиточками і квадратиками. В цілому, рішення досить зручне і користується популярністю і в інших продуктах, так що відразу можна сказати про те що інтерфейс вдалий, з цим не посперечатися. Так само в PicsArt широко розвинені соціальні функції, тому ви відразу зможете залогінитися через свій аккаунт в Facebook, Twiiter, Гугл або створити новий обліковий запис в самому додатку. В цілому у вас вседа буде вибір, використовувати його виключно для редагування фотографій або ж стати соціальним і постити свої шедеври скрізь і часто, вибір за вами, але що найважливіше - один не виключає іншого;)

Не дивлячись на сильний упор в соціальні функції додаток навіть не думало втрачати свій осноних функціонал для якого воно і було створено, так що переходимо до можливостей PicsArt:

  • ефекти - багато приголомшливих і самих звичайних ефектів які ви з легкістю можете накласти на фотографію або картинку, завантажити яку можна з пам'яті свого пристрою або більшості хмарних сервісів
  • редагування - додавайте на фотографії текст, маски, відблиски, рамки, спеціальні трафарети і багато іншого.
  • камера - фотографуйте відразу з програми і обробляйте фотографії на місці
  • малювання - широкий набір кистей, олівців та інших інструментів для художника
  • соціальне - як уже і було сказано, проблем щоб поділитися з іншими результатами своїх праць не виникне, так що дерзайте;)


А як же без доната?
Само собою розробники не могли зробити додаток повністю безкоштовним, тому у вас буде можливість витратити і реальні гроші в «місцевому» магазині, де до речі є і безкоштовні варіанти завантаження фільтрів, кистей та іншого контенту. Крім безкоштовного в магазині можна купити «PRO» версію, вона буде без реклами (періодично бовтається банер який зникає без інтернету) і деякі фільтри з магазину будуть безкоштовний.

Підсумок: розглядаючи безкоштовний варіант використання PicsArt додаток проявило себе на відмінно, функціонал широкий, інтерфейс зручний, соціальна складова присутсвует, так що більшу частину потреб воно задовольнить. Єдине що мені не подобається в цьому і багатьох інших таких додатках - ви не скористаєтеся ним якщо у вас немає аккаунта в Facebook, Google, Twitter і якщо ви не хочете реєструвати в ньому безпосередньо, де свобода вибору?


Реклама

завантажити PicsArt - Фотостудія 13.7.4 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії

Fall has ended, but our updates never stop! This update includes:
• Dust masks - a whole new category of masks, with a fresh take on the classic vintage look.
• Wrinkle Removal for Beautify - easily remove wrinkles for a fresher look.
• Eye Bag Removal for Beautify - no more black circles under your eyes.
• Bug fixes and optimization.

Our special year-end deal is a major score! Details below.
Загальна інформація
версія 13.7.4 (993813704)
дата завантаження 2019-12-22 13:40
Розмір 25.6 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

MAPS_RECEIVE

MAPS_RECEIVE

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

установлювати фоновий малюнок

Дозволяє програмі встановлювати фоновий малюнок системи.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

BIND_WALLPAPER

BIND_WALLPAPER

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

READ

READ

WRITE

WRITE

BROADCAST_BADGE

BROADCAST_BADGE

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

UPDATE_SHORTCUT

UPDATE_SHORTCUT

UPDATE_COUNT

UPDATE_COUNT

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки PicsArt на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(28)
4.03★ 80.67%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2015/01/17 07:45
Інші програми для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |