Make More!
3.6 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Гра Make More! це клікер для андроїда в якому ви цілком і повністю повинні відповідати за фабрику, на якій виробляють різноманітні речі, починаючи з горщиком і качечок і закінчуючи плюшевими іграшками та деякими елементами одягу. Само собою, тут не обійтися без працівників, які чим більше працюють, тим краще для вас, однак і від вас вимагається постійний контроль і дію. Підготували гру в знаменитій студії Fingersoft, з якої ви вже напевно знайомі завдяки таким іграм як дві частини Hill Climb Racing, чи зможе новий проект вийти на подібний рівень популярності? Все в наших руках!

Починається все досить просто і примітивно - у вас є одне робоче місце і ваш стіл керівника, на робочому місці сидить людина, яка починає щось робити тільки коли ви б'єте кулаком по столу, а щоб це сталося, потрібно натискати на екран, чим більше і активніше ви будете натискати, тим більше продукції працівник зробить. Далі, про звичною схемою - можна прокачати працівника або найняти нового або і те й інше, після чого, ви зможете виробляти щось більш цінне, тим самим нарощуючи прибуток і отримуючи можливість розширювати фабрику все більше і більше. При цьому, ніхто не скасує необхідність продовжувати змушувати своїх працівників працювати і продовжувати натискати на екран, ця гра точно не для ледачих! Проте, різноманітні костюми для боса і великий вибір працівників, а так же виробленої продукції зможуть мотивувати вас досить для того, щоб ви не шкодували свої пальці і працювали більше!

Особливості гри:

  • наймайте різних працівників, всі вони різні, але ніхто не хоче працювати
  • прокачивайте працівників щоб вони працювали швидше
  • відкривайте нові фабрики, розширюючи асортимент продукції, що виробляється
  • прокачивайте фабрики і отримуйте бонуси
  • чи зможете ви розблокувати всі?


Недоліки гри:

  • яка фабрика зможе обійтися без доната?


Підсумок: деякі скаржаться що в грі Make More! потрібно постійно натискати на екран, але ж це і є класичний клікер, ви як хотіли?


Реклама

завантажити Make More! 2.2.21 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
Sono arrivate le Sfide a tempo!
Scopri le fabbriche speciali con boss e prodotti nuovi di zecca! Disponibili brevemente per i possessori del primo trofeo del Grande Capo.

Nuovi oggetti collezionabili!
Sblocca nuovi oggetti collezionabili e arricchisciti partecipando alle Sfide a tempo.

Correzione bug e miglioramenti
Ah, c'è l'imbarazzo della scelta!

Non perderti queste novità! Aggiorna il gioco e ti faremo sapere con una notifica interna quando comincerà la prossima Sfida a tempo!
Загальна інформація
версія 2.2.21 (258)
дата завантаження 2019-12-18 21:04
Розмір 32.27 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки Bad Crane на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.6★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/12/26 07:48
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |