Coffee Pot Terrarium
3.8 (9)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Гра Coffee Pot Terrarium це головоломка для андроїда, випущена інді-розробниками, що іменують себе «Брати Флінт», до речі, вони і справді брати! А ще є така штука як Google Play Indie Games Festival, де в цьому році дана гра стала фіналістом, дуже добрий початок, вам так не здається? Але давайте все ж подивимося, чим нас зможе порадувати дана гра, що ж у ній такого цікавого?

Спочатку звернемо увагу на дизайн і зовнішній вигляд в цілому, це важливо, тому що гра шалено красива! Визначається це здебільшого навіть не якісною графікою, а стилістикою, яку вибрали брати. Тут сплелися і мінімалізм і японські мотиви, відмічені великою кількістю квітучої сакури. Крім іншого, виглядає гра досить незвично, що теж можна віддати їй в залік.

Другим моментом безумовно стане геймплей, який являє собою досить важку головоломку, яка змушує вас думати, причому мислити доведеться здебільшого тактично, в якійсь мірі гра нагадує стратегію. Кожен рівень гри є химерним лабіринт, в який потрапив головний герой, крім того що потрібно вибратися з цього лабіринту, потрібно ще й усунути істот, які будуть вам заважати. Але, буквально вибиваючи ґрунт у них з-під ніг ви зможете просуватися до перемоги, таким чином завершуючи рівні.

Мабуть єдиний мінус який у цю гру вдалося виявити, це той факт що вона платна і без пробної версії. Ціна питання відносно висока - три долари, проте, гра безперечно варто цих грошей, можете не сумніватися.

Підсумок: якщо любите гарні головоломки - купіть цю обов'язково, вона точно виправдає всі ваші очікування, до того ж, тим самим ви зможете безпосередньо підтримати відмінних розробників, в даному питанні, кількість отриманих грошей це найпрекрасніший еквівалент їх ефективності;)


Реклама

Coffee Pot Terrarium для Gigabyte GSmart G1315

Рейтинг:

(9)
3.78★ 75.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/10/10 07:57
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |