Monster Super League
4 (11)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Гра Monster Super League це рогалик для андроїда в якому вам належить пройти через сотні битв, непоганий сюжет і різноманітні історії великої кількості героїв, а все завдяки розробникам з студії з дивною назвою 4:33, яка базується в Кореї, батьківщині рольових ігор!

Класичним геймплей тут не назвати, тому що в першу чергу ця гра знову про колекціонування монстрів. Ідея побита, звичайно, але все ж актуальна, особливо якщо вам пропонують більше 500 різновидів монстрів, багато, чи не так? Як і в будь-якій подібній грі геймплей тут відразу ділиться на дві важливі складові - роботу з монстрами, які тут називаються «Astromon» і битвами з іншими гравцями, щоб взагалі хоч якось виправдати наявність у вас такої цікавої колекції. Так само в першу частину геймплея можна занести і прокачування своїх монстрів, для якої необхідно отримувати досвід в боях, а потім розподіляти отримані окуляри досвіду на найбільш цікаві вам здібності. По суті, тут розвиток кожного монстра нагадує своєрідний процес еволюції, а значить, кожен може піти своїм унікальним шляхом, що дозволяє відрізнятися за характеристиками від інших гравців, якщо звичайно тут немає якогось одного, ідеального варіанту, яким почнуть користуватися все. Але це лише половина геймплея, друга ж його частина, як мені здається, завжди цікавіше!

Битися своїми монстрами всім подобається, особливо коли є можливість битися проти інших гравців. Битви тут покрокові, так що можна не поспішати і продумувати кожен крок, що обов'язково від вас буде потрібно, так як безліч можливих тактик дозволить виробити свою, особливу і неповторну, яка підходить як вам, так і здібностям вашого бойового монстра.

Як і будь-яка інша рольова гра ця не обійшлася без доната, який дозволить вам набагато швидше прокачати свого підопічного, купуючи йому фрукти і дорогоцінні камені, але хіба це цікаво? Хоча, не кожен любить загартовуватися в тривалих боях ...

Підсумок: Monster Super League це прекрасна рольова гра про збиральництво монстрів, ви такі вже бачили, ви з таким вже зустрічалися, залишається лише сказати, що вона не гірше конкурентів, в чомусь навіть більш різноманітна, якщо дозволите.


Реклама

завантажити Monster Super League 1.0.19121907 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
・New Astromon has appeared! [ Harlequin ]
・Winter Festival is now ON!
・Introducing New Colour Variations of Seastar's Costume Collection!
・New Feature Added: Material Fusio
Загальна інформація
версія 1.0.19121907 (300114)
дата завантаження 2019-12-24 11:06
Розмір 65.17 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(11)
4.03★ 80.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/29 08:23
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |