Mad Dex Arenas
4.6 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Гра Mad Dex Arenas це платформер для андроїда в якому вас чекає багато крові, дуже багато крові, так що, не дивуйтеся, кров тут буде всюди, навіть ваш герой залишає за собою кривавий слід, може бути з ним щось не так? Проте, якщо розібратися, то це вже третя частина з серії цих ігор, як і у перших двох, розробники з game guild, все той же персонаж і падаюча популярність, на жаль так.

Перша частина виявилася як мінімум в 2 рази популярнішою другий, що чекає цей варіант подій - складно сказати, але якщо міркувати логічно, то нічого хорошого і ось чому. Як і раніше, до речі, огляди минулих частин повинні були бути на нашому сайті, вам потрібно врятувати свою кохану, стрибаючи по плоскому світу, набитому найрізноманітнішими кривавими пастками. Все б нічого, але ось у чому питання - чим ця гра принципово відрізняється від перших двох частин? Або чим перша відрізняється від другої? По суті, це просто нові рівні, не більше того, а об'єктивно, можна було зробити їх в оновленнях до першої частини і нічого не вигадувати, навіщо винаходити велосипед?
Проте, політика розробників саме така, так що, все те що може бути застосовано до першої або другої частини - актуально і в третій, всі з тими ж плюсами і мінусами, просто новий набір рівнів ...

Ось тільки назвавши гру «Arenas» може бути варто було хоча б подумати про те щоб додати мультиплеер або воно того не варто? Тому що це б додало грі багато приємних моментів і додало веселощів!

Особливості гри:

  • епічність геймплей, як і в минулих двох частинах
  • велика кількість рівнів, складність яких варіюється
  • хороша фізика і багато крові, реально багато!
  • безліч найрізноманітніших небезпек і пасток
  • саундтрек, само собою, дуже бадьорить
  • кожен рівень має свою таблицю лідерів
  • розробники позитивно ставляться до відгуків з пропозиціями
  • ніякого доната


Недоліки гри:

  • в порівнянні з двома попередніми частинами гри різноманітності хотілося б більше


Підсумок: Mad Dex Arenas по суті пропонує нам лише можливість проходити рівні швидше ніж інші гравці, але все ж я сподіваюся що численні користувачі зможуть накидати відмінних ідей і вже наступна частина подарує нам щось принципово нове!


Реклама

завантажити Mad Dex Arenas 1.1.9 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
- small fixes
Загальна інформація
версія 1.1.9 (1001009)
дата завантаження 2019-06-04 21:37
Розмір 28.47 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

SET_ALARM

SET_ALARM

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки game guild на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.63★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/16 08:37
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |