INTO MIRROR
4.3 (5)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Гра INTO MIRROR це платформер для андроїда в якому є елементи екшену, в загальному і цілому нагадують класичний слешер. Ігор такого плану дуже багато, однак ця відразу виділяється із загальної маси своїм сюжетом і атмосферою. Підготували гру розробники з Lemon Jam Studio (так, це саме вони автори гри Lemon Jam Studio, яка капітально відрізняється від даного проекту). До речі, варто відзначити що гра поки знаходиться в стадії тестування, так що якщо у вас виникнуть труднощі - сповістіть розробників щоб проект знайшов своє справжнє обличчя.

Так ось, сюжет!
Оригінальним я його звичайно не назву, але серед ігор дана тема піднімається рідко, хоч сюжет і виглядає як сплетіння кількох франшиз, але чому б і ні, якщо обидві франшизи прерасний?
Дії гри відбуваються в недалекому майбутньому, приблизно через 60 років від поточного року, світ саме собою трохи змінився, але принципи залишилися ті самі. Люди все так само живуть в пошуках нової реальності та світу, який буде краще ніж поточний, а сучасні технології їм в цьому активно допомагають. Так одна корпорація і запустила свій унікальний проект «Дзеркало», який являє собою віртуальний світ, куди може відправитися будь-який бажаючий, що безумовно знайшло відгук у людей, корпорація розбагатіла і прославилася на весь світ.
Але виявилося все не так гладко, стали виникати питання, тому що часом віртуальний світ здавався реальнішим, система була не ідеальна, а зловмисники, використовуючи баги, почали викрадати людей у ​​віртуальному світі, не даючи їм вийти з онлайну, утримуючи їх і використовуючи в своїх цілях. Особисто мені сюжет нагадав культовий фільм «Матриця», а так само фільм «Початок», крім цього розробники постаралися над візуальною складовою, так що світ в грі виглядає як справжній рай для шанувальників жанру CyberPunk. Де ще ви зустрінете таке сплетіння найкрутіших напрямків та ідей?

Особливості гри:

  • класичний платформер з домішкою жанру кіберпанк!
  • два десятка рівнів
  • купа секретів і прихованих предметів
  • прокачивайте свого героя
  • безліч цікавої екіпіровки
  • різні вороги з якими потрібно боротися
  • більше контенту в оновленнях


Недоліки гри:

  • крихітний Донат


Підсумок: проект INTO MIRROR дуже і дуже цікавий, у всякому разі для мене, не впевнений що він стане дуже популярним, тема все ж специфічна, але звернути на нього увагу однозначно варто!


Реклама

завантажити INTO MIRROR 1.0.13 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
Fix bugs
Загальна інформація
версія 1.0.13 (44)
дата завантаження 2019-09-24 16:53
Розмір 66.55 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
4.33★ 86.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/14 09:59
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |