Driving zone: Japan
4.5 (13)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Гра Driving zone: Japan це симулятор для андроїда, який запропонує вам побувати за кермом великої кількості автомобілів, вироблених в Японії, причому не тільки свіжих, але і класичних, які на дорогах вже не зустріти.
Підготували гру розробники з AveCreation, причому з серії Driving zone у них вже цілих три гри, одна так і називається, інша про автомобілі Росії і та, яка перед вами, на мій погляд, найцікавіша! Відразу видно, що тут підійшли до справи з любов'ю, занадто вже багато всього приємного і цікавого вас чекає.

Початок відразу мені сподобалося - чотири різних дороги, які відрізняються складністю, а так само вісім легендарних автомобілів, серед яких є як класика, так і спортивні екземпляри, є навіть один джип. Далі ви відправляєтеся на дорогу, яка представляє собою досить жваве шосе, де обганяючи інші машини і просто рухаючись вперед ви зможете заробити очки, витрачати які потрібно на розблокування автомобілів і деяких режимів гри.
Що цікаво - вид тут тільки з кабіни, але при цьому, кабіна кожного автомобіля зроблена в найдрібніших подробицях, навіть спідометр з тахометром працюють, правда їх поганенько видно, але швидкість тут не найголовніше. Саме головне - насолода від керування автомобілем, тому що фізика в грі приголомшлива! Кожен розблокований автомобіль в гаражі буде мати лічильник пробігу, так що рано чи пізно ви легко зможете знайти свій улюблений, на якому ви проїхали найбільше. Крім іншого тут можна вибрати час доби в яке ви почнете, але воно буде динамічно змінюватися, що дуже реалістично, а що ще не менш важливо - тут немає ніякого доната!

З недоліків можна відзначити лише трохи нуднуватий геймплей, але справжнім шанувальникам цього не пояснити, вони готові їхати по шосе вічно! Машин і трас хотілося б побільше, але це гонки для мобільного з відмінною графікою, куди вже більше?

Підсумок: безкоштовно, красиво, реалістично, приємно - дивно, що всі ці якості поєднуються в грі Driving zone: Japan, але це дійсно так, так що не чекайте - качайте і насолоджуйтесь!


Реклама

завантажити Driving zone: Japan 3.15 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
Optimization and bug fixes.
Загальна інформація
версія 3.15 (9)
дата завантаження 2019-09-25 21:56
Розмір 75.24 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

SET_ALARM

SET_ALARM

Усі додатки AveCreation на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(13)
4.51★ 90.17%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/10 11:29
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |